Tymi rozwodami żył cały show-biznes. Pamiętacie najsłynniejsze rozstania gwiazd?

2020-06-28 23:00 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Dla większości ludzi małżeństwo i rozwód to prywatne sprawy. Jednak nie dla gwiazd! W ich przypadku życie prywatne jest na ustach milionów fanów. Jakie najgłośniejsze rozstania przeżywaliśmy w ostatnich latach?

Gwiazdy muszą się liczyć z tym, że ich życiem prywatnym interesują się miliony fanów z całego świata. Nawet gdy przychodzi im się mierzyć z bolesnym tematem. Takie niewątpliwie są rozstania.

Gdy gwiazdy kończą związek lub się rozwodzą zaraz wiedzą o tym wszystkie media. Jednak niektóre rozstania są głośniejsze od innych.

W świecie show-biznesu było wiele rozstań, którym żyliśmy wszyscy. Oto niektóre z nich:

Ryan Reynolds i Scarlett Johansson 2010

Zanim stali się Deadpoolem i Czarną Wdową, ta super para była małżeństwem przez nieco ponad dwa lata. Ogłosili swój rozwód w 2010 r. Tym samym potwierdzili krążące od dłuższego czasu plotki o rozstaniu. Oświadczenie o rozstaniu Ryan Reynolds zaczął od żartu, że nie spodziewa się prywatności, ale miło byłoby ją zachować.

Jesse James i Sandra Bullock 2010

Odnosząc triumfalne zwycięstwo - Oscara, Bullock dowiedziała się, że jej partner faktycznie zdradził ją z wieloma kobietami. Podczas skandalu zachowywała się w zasadzie bardzo spokojnie. Jednak nie zwlekała z rozwodem - został sfinalizowany w zaledwie 60 dni.

Ashton Kutcher i Demi Moore 2011

W dniu ich szóstej rocznicy Moore miała premierę nowego filmu w Nowym Jorku. Tymczasem Kutcher, zdradził ją w San Diego. W następnym miesiącu aktorka ogłosiła, że się rozwiedli. Podział został sfinalizowany pod koniec 2013 roku, a on zapłacił jej nieco więcej, niż było to wymagane przez sąd.

Kris Humphries i Kim Kardashian 2011

Małżeństwo Kim Kardashian z graczem NBA Krisem Humphries'em trwało tylko 72 dni. Było tak nagłośnione w mediach, że mieliśmy wrażenie, jakby trwało co najmniej dekadę. Humphries oskarżył Kardashiana o oszustwo i chciał unieważnienia, ale ostatecznie zgodził się na rozwód. Jego sfinalizowanie trwało osiem razy dłużej niż związek!

Caitlyn Jenner i Kris Jenner 2013

Po ponad dwóch dekadach małżeństwa „momager” i złoty medalista olimpijski, znany jako Bruce Jenner ogłosili, że od roku mieszkają osobno. Rozwód sfinalizowano w 2015 roku.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin 2014

Zwyciężczyni Oscara i frontman Coldplay ogłosili swój rozwód na stronie internetowej Paltrow Goop. Po dekadzie razem napisali:

Zawsze utrzymywaliśmy nasz związek prywatnym i mamy nadzieję, że jako nie-para i rodzice, utrzymamy to w ten sam sposób.

Jennifer Garner i Ben Affleck 2015

Prawie dekadę po ślubie para ogłosiła rozwód. Rozstali się jeszcze przed wybuchem skandalu z nianią, czy pytaniami o picie Afflecka. Nawet po rozstaniu Garner wspierała ex męża na kolejnych odwykach.

NAJNOWSZE