"Twoje 5 minut": Friz szuka influencerów w talent show na YouTube. Znajdzie następcę?

2021-09-28 10:54 mm
Twoje 5 minut - Friz szuka influencerów
Autor: youtube.com / Twoje 5 minut

Friz szuka swojego następcy? A może nowych twarzy do Ekipy? Karol Wiśniewski nie zwalnia tempa i rozkręca kolejne projekty na YouTube. Jeden z nich to "Twoje 5 minut" - internetowe talent show, w którym Friz szuka nowych gwiazd sieci.

Influencerzy coraz częściej pojawiają się w telewizji, biorąc udział na przykład w różnego rodzaju popularnych programach typu talent show. Tymczasem Friz zdaje się pytać: po co komu telewizja, skoro talent show można zorganizować na YouTube?

W sieci wystartował niedawno kolejny projekt Karola Wiśniewskiego. Friz postanowił poszukać nowych twarzy internetu i zorganizował własny talent show zatytułowane "Twoje 5 minut".

Friz szuka następcy?

Jedni Friza kochają, a inni dostają na jego widok wysypki - ale chyba nawet najwięksi hejterzy muszą przyznać, że Karol Wiśniewski ma wyjątkowego nosa do internetu i czuje się w sieci, jak ryba w wodzie.

Niejeden nastolatek marzy o tym, żeby powtórzyć sukces Friza i jego Ekipy, ale oczywiście nie wystarczy włączyć kamerki i nagrać byle wideo. Żeby przebić się do czołówki sieciowych twórców, trzeba mieć "to coś". I właśnie tego szuka Friz w swoim youtubowym talent show "Twoje 5 minut".

Zasady są proste: uczestnicy projektu "Twoje 5 minut" będą rywalizować o miano najlepszego influencera. Zwycięzca talent show Friza otrzyma możliwość podpisania kontraktu i udziału w projekcie GenZie.

Uczestnicy projektu "Twoje 5 minut" będą brać udział w przeróżnych przedsięwzięciach, jak sesje zdjęciowe czy tworzenie postów. Nie zabraknie też wyzwań bardziej przyziemnych, jak choćby wspólne budowanie tratwy... Czyli trochę jak w Love Island, tylko bez Casa Amor XD

Sonda
Co myślisz o projektach Friza?
ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
NAJNOWSZE