Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Wyniki finału w ogniu krytyki! FANI: “To nieporozumienie”

2021-05-15 14:00 RD
Zwycięzca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.05.2021
Autor: Polsat Zwycięzca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.05.2021

Za nami wielki finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wygrał aktor, Lesław Żurek. Zdaniem wielu osób wygrana mu się należała. Sporo osób twierdzi jednak, że to nie Lesław powinien wygrać program. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest uwielbiany przez widzów. 14.05.2021 na antenie telewizji Polsat został wyemitowany wielki finał, w którym poznaliśmy zwycięzcę show. Został nim aktor, Lesław Żurek. Lesławowi udało się wygrać aż dwa odcinki. W trzecim przeniósł nas do wspaniałego klimatu przedwojennej Polski, wykonując piosenkę „Już nie zapomnisz mnie” Aleksandra Żabczyńskiego. Natomiast w dziewiątym odcinku jako Bóg miłości, czyli Thomas Anders z Modern Talking oddał hołd kwintesencji kiczu lat osiemdziesiątych! W finale zaśpiewał utwór „Chałupy Welcome to” Zbigniewa Wodeckiego, wprowadzając nas tym samym w wakacyjny klimat.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Zdaniem wielu osób Lesław Żurek zasłużył na wygraną. Jego metamorfozy - ich zdaniem - robiły ogromne wrażenie. Jest jednak spora grupa osób, które w sieci głośno wygłaszają swoje poglądy w tej sprawie. Ich zdaniem Lesław Żurek NIE POWINIEN wygrać programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 

- Żenada. Był zdecydowanie najsłabszy. Byłam pewna, że walka będzie toczyć się między Michałem i Pawłem. Oceniając całość również uważam, że Żurek był słabszy. Wielkie nieporozumienie i rozczarowanie.

- Z całym szacunkiem do pana Lesława Żurka. Uwielbiam go, miał piękne momenty, jednak Paweł miał ich więcej w tym programie..

- Uwielbiam Lesława. Jako aktora ❤️♥️❤️. Ale uważam że Paweł Góral powinien wygrać. Dla mnie był najlepszy. A dzisiaj jako Maryla Rodowicz genialny. A Lesław jako Wodecki niestety nie.

- Jestem oburzony takim potraktowaniem Michała! 😡😡 Jeden z asów (dwóch) tej edycji a tutaj trzecie miejsce? No mało śmieszny żart...

- Szkoda, trzymałam w finale kciuki za Michała 😢 Jego wcielenia w Krzysztofa Krawczyka, Stevena Tylera czy dzisiejszego Bon Joviego wymiatały!

to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się w mediach społecznościowych. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? 

NAJNOWSZE