Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Viki Gabor GWIAZDĄ kolejnej edycji!

2022-01-16 19:00 RD
Viki Gabor
Autor: materiały prasowe//Sony Music Poland

Przed nami kolejna edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Producenci stopniowo ogłaszają gwiazdy, które tym razem będą pojawiać się na scenie. Jedną z uczestniczek nowej edycji będzie Viki Gabor. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych telewizji Polsat. Widzowie uwielbiają oglądać polskie gwiazdy, które muszą wcielać się w swoje koleżanki i swoich kolegów po fachu. Niedawno zakończyła się już jego 15. edycja, w której finalistami byli Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski i Robert Janowski. 

Finalnie zwycięzcą show został Robert Janowski, który od samego początku świetnie radził sobie z zadaniami, które stawiała przed nim produkcja.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Wkrótce na antenie telewizji Polsat będzie można oglądać kolejną edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Produkcja powoli ogłasza kolejne gwiazdy, które pojawią się w show. Wiemy już, że jedną z uczestniczek będzie Karolina Pisarek (modelka), Anna Jurksztowicz (piosenkarka) i Patryk Cebulski (aktor). 

Teraz docierają do nas nowe informacje. Kolejną uczestniczką będzie Viki Gabor. 

Poznajcie najmłodszą w historii uczestniczkę #TwojaTwarzBrzmiZnajomo 🎶💥 - @vikigaborofficial 😍🤩 ma dopiero 14 lat, ale występowała już na wielu scenach! W tym na tej najważniejszej! 🎶🎤 W 2019 roku wygrała finał konkursu Eurowizji dla dzieci piosenką „Superhero” 💪 Jesteśmy bardzo ciekawi, w jakich super artystów wcieli się w naszym programie!?

informują producenci programu.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE