Magda Narożna WEŹMIE ŚLUB w 2022 roku? “Jesteśmy zaręczeni od 2 lat”

2022-01-15 21:03 RD
Magda Narożna
Autor: WBF

Magda Narożna z zespołu Piękni i młodzi w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że chce coś zmienić w swoim życiu. Czy gwiazda disco-polo przygotowuje się do ślubu? Przeczytajcie, co powiedziała.

Magda Narożna nie może narzekać na to, co dzieje się w jej życiu zawodowym. Jej kariera naprawdę fajnie się kręci. Gorzej było swego czasu w życiu prywatnym. Nie będziemy wdawać się w szczegóły, ale ogólnie rzecz ujmując, o rozstaniu Magdy z jej byłym mężem było naprawdę głośno. 

Od jakiegoś czasu jednak wszystko jest na dobrej drodze. W 2020 roku ukochany Krzysztof oświadczył się Magdzie podczas romantycznych wakacji w Rzymie. 

Ostatnio wizerunek Magdy zaczyna się zmieniać. Pozbyła się charakterystycznego dla siebie irokeza. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Dziennikarze Super Expressu podejrzewają, że może mieć to związek ze zbliżającą się ceremonią. 

Przyszedł moment, że coś chcę w swoim życiu zmienić, może tak się bardziej ustabilizować, a fryzura to jest początek nowej drogi. Zobaczymy, co się wydarzy w tym roku... Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat  Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku

powiedziała gwiazda disco-polo w rozmowie z dziennikarzami SE. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE