Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Lesław Żurek okazał się NAJLEPSZY! Oto jego WSZYSTKIE WYSTĘPY!

2021-05-15 12:00 RD
Zwycięzca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.05.2021
Autor: Polsat Zwycięzca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.05.2021

Za nami wielki finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 14.05.2021 uczestnicy po raz ostatni wystąpili na scenie uwielbianego przez widzów show. Zwycięzcą został aktor, Lesław Żurek, który na swoim koncie miał wiele udanych metamorfoz. Jak wyglądały jego wszystkie występy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest uwielbiany przez widzów. 14.05.2021 na antenie telewizji Polsat został wyemitowany wielki finał, w którym poznaliśmy zwycięzcę show. Został nim aktor, Lesław Żurek. Lesławowi udało się wygrać aż dwa odcinki. W trzecim przeniósł nas do wspaniałego klimatu przedwojennej Polski, wykonując piosenkę „Już nie zapomnisz mnie” Aleksandra Żabczyńskiego. Natomiast w dziewiątym odcinku jako Bóg miłości, czyli Thomas Anders z Modern Talking oddał hołd kwintesencji kiczu lat osiemdziesiątych! W finale zaśpiewał utwór „Chałupy Welcome to” Zbigniewa Wodeckiego, wprowadzając nas tym samym w wakacyjny klimat.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Tymczasem na Hotplota.pl przypominamy Wam wszystkie występy Lesława Żurka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zasłużył na wygraną? 

NAJNOWSZE