TVP, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska

i

Autor: AKPA TVP przeprasza za wypowiedź Idy Nowakowskiej

Afera

TVP przeprasza za Kingę Dobrzyńską. Obraziła byłych prowadzących PNŚ

2024-06-21 15:23

Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa programu „Pytanie na Śniadanie”, wywołała ogromne kontrowersje swoimi obraźliwymi komentarzami w sieci. Nazwała Idę Nowakowską „durną tancerką” oraz Tomasza Kammela „nadętym chłopczykiem”. Te wypowiedzi Kingi Dobrzyńskiej zmusiły Telewizję Polską do oficjalnych przeprosin.

Obraźliwe komentarze, który wypłynęły z ust szefowej PNŚ, Kingi Dobrzyńskiej, pod adresem byłych prowadzących PNŚ, Idy Nowakowskiej i Tomasza Kammela, rozpętały prawdziwą burzę w sieci i spotkały się z ostrą krytyką widzów oraz mediów. Telewizja Polska była zmuszona zareagować, wydając oficjalne przeprosiny za jej zachowanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To on ma zastąpić Katarzynę Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Czy to już pewne?

Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34

Kinga Dobrzyńska nie zapanowała nad emocjami

Kinga Dobrzyńska, kierująca obecnie jednym z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce, zdaje się straciła panowanie nad emocjami. W mediach społecznościowych, w niewybredny sposób zaatakowała Kammela i Nowakowską. Ida została nazwana "durną tancerką”, a Tomasz „nadętym chłopczykiem”. Na dodatek, Dobrzyńska odesłała niezadowolonych widzów do konkurencyjnej Telewizji Republika, co tylko dolało oliwy do ognia.

Joanna Kurska skomentowała zachowanie Dobrzyńskiej

Reakcja w sieci była natychmiastowa. Komentarze Dobrzyńskiej spotkały się z oburzeniem zarówno ze strony widzów, jak i innych mediów. Nie zabrakło również reakcji ze strony Joanny Kurskiej, która ostro skomentowała sytuację. W rozmowie z „Światem Gwiazd” podkreśliła, że obecna ekipa „Pytania na Śniadanie” nie dorówna sukcesowi poprzedników. Jej zdaniem, szefowa programu wykazała się arogancją i brakiem szacunku dla widzów oraz współpracowników.

Ida Nowakowska nie wytrzymała. Zabrała głos

Ida Nowakowska również nie pozostała obojętna na słowa Dobrzyńskiej. W wywiadzie dla Pudelka wyraziła swoje rozczarowanie postawą nowej szefowej. Podkreśliła, że przed objęciem stanowiska Dobrzyńska udawała jej przyjaciółkę i chwaliła jej dorobek. Tak nagła zmiana w zachowaniu i publiczne obrażanie były dla Nowakowskiej ogromnym zaskoczeniem. Jej zdaniem, takie zachowanie nie przystoi profesjonalnemu dziennikarzowi.

TVP przeprasza za szefową PNŚ

W końcu Telewizja Polska przerwała milczenie. Dział Komunikacji Korporacyjnej TVP wydał oświadczenie, w którym oficjalnie przeprosił za zachowanie Kingi Dobrzyńskiej.

Otrzymujemy od widzów wiele opinii - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Na każdą jesteśmy otwarci. Krytyka nie powinna jednak przeradzać się w hejt. Kinga Dobrzyńska zbyt emocjonalnie zareagowała na krytykę pojawiającą się w mediach społecznościowych, za co przepraszamy

- czytamy w oświadczeniu.

TVP zapewniła, że wszelkie opinie widzów są dla nich ważne i każda jest brana pod uwagę.