Amber Heard ma dziecko! Skorzystała z surogatki?

2021-07-02 7:37 kp
Amber Heard
Autor: AP/Associated Press/East News

Amber Heard podzieliła się z fanami całkowicie zaskakującą wiadomością - aktorka została mamą! Nie mylą się jednak ci, którzy w ostatnich miesiącach nie widzieli u niej ciążowego brzuszka. Amber zasugerowała bowiem, że skorzystała z usług surogatki i niedawno powitała już swoje dziecko w domu. Na Instagramie pokazała pierwsze wspólne zdjęcie.

Fani Amber Heard zaczęli przecierać oczy ze zdumienia, gdy na jej profilu na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z noworodkiem. Nie przewidziało im się jednak - aktorka ma dziecko! Była żona Johnny'ego Deppa ogłosiła, że już od kilku lat planowała zostać mamą i zasugerowała, że dziecko urodziła surogatka.

W ostatnich latach o Amber Heard mówiło się głównie w kontekście jej procesu przeciwko Johnny'emu Deppowi. Para rozwiodła się po kilku latach małżeństwa, a aktorka oskarżyła gwiazdora o stosowanie przemocy. Proces ciągnie się od lat, bo Depp nie ma zamiaru odpuścić i wciąż przekonuje sąd, że to on był ofiarą agresji ze strony byłej żony. Mimo setek dowodów, nagranych rozmów czy zdjęć, sąd wciąż jednak staje po stronie kobiety.

>> Johnny Depp i Amber Heard szykują się do kolejnej rozprawy. Sia już wie, kto jest ofiarą

Rolnicy. Podlasie. Ile zarabiają bohaterowie serialu? | ESKA XD - Hotplota #26

Amber Heard została mamą

Teraz jednak Amber Heard poświęci całą swoją energię na coś zupełnie innego.

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami tą wiadomością. Cztery lata temu zdecydowałam, że chcę mieć dziecko. Chciałam to zrobić na własnych warunkach. Teraz doceniam, jak radykalne jest dla nas jako kobiet myślenie w ten sposób o jednej z najbardziej fundamentalnych części naszego przeznaczenia. Mam nadzieję, że doszliśmy do punktu, w którym normalne jest, że nie chce się pierścionka, aby mieć łóżeczko. Część mnie chce podtrzymać, że moje życie prywatne to niczyja sprawa. Rozumiem też, że charakter mojej pracy zmusza mnie do przejęcia nad tym kontroli. Moja córka urodziła się 8 kwietnia 2021 roku. Nazywa się Oonagh Paige Heard. Jest początkiem reszty mojego życia.

- napisała aktorka, podkreślając, że pozostaje singielką.

Zobaczcie zdjęcie!

NAJNOWSZE