Travis Scott i jego burger w McDonald’s sprzedają się tak dobrze, że brakuje składników!

2020-09-17 8:16 mm
Travis Scott w McDonald's
Autor: Jerritt Clark/Getty AFP/East News

Travis Scott i jego burger robią w McDonald’s prawdziwą furorę! Amerykańskie media donoszą, że zestaw firmowany przez rapera sprzedaje się tak świetnie, że firmie zabrakło składników do jego złożenia! Akcja z burgerem Travisa Scotta będzie przedłużona?

Dobra promocja czyni cuda. Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy, że w ofercie McDonald's pojawi się burger Travisa Scotta, byliśmy nieco sceptyczni. Czy wystarczy dopisać znane nazwisko do jednej z pozycji menu, aby z mało popularnego zestawu zrobić hit sprzedaży? 

Okazuje się, że tak - pod warunkiem, że będzie to WŁAŚCIWE nazwisko. Najwyraźniej Travis Scott był strzałem w dziesiątkę!

Amerykańskie media donoszą, że burger Travisa Scotta w McDonald's cieszy się tak wielką popularnością, że w niektórych miejscach firmie kończą się składniki potrzebne do jego przygotowania! Serwis Consequence Of Sound podaje, że w niektórych punktach Cactus Jack dostępny jest z tego powodu w ograniczonej ofercie. 

Hit w menu i na TikToku

Zestaw Travisa Scotta w McDonald's to nic innego jak burger z serem, bekonem i sałatą. Razem z frytkami, sosem BBQ i Spritem kosztuje 6 dolarów, czyli trochę więcej, niż podobne zestawy bez dopisanego nazwiska rapera. Mimo to chętnych nie brakuje.

Popularność burgera to nie tylko zasługa Travisa Scotta, ale także zamieszania, jakie akcja McDonald's wywołała w internecie. A konkretnie - na TikToku.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W serwisie TikTok furorę robią filmiki nagrywane przez fanów Travisa Scotta podczas zamawiania firmowanego przez rapera zestawu.

Zamiast nazwy burgera fani Travisa odgrywają albo cytują fragment jego kawałka. Oczywiście obsługa nie ma żadnego problemu ze zrozumieniem grypsów, chociaż pomysłowość klientów sięga zenitu :) 

Zobaczcie sami!

Zestaw Travisa Scotta w McDonald's na cześć wytwórni rapera nazywa się Cactus Jack i będzie dostępny w restauracjach tej sieci od 8 września do 4 października.

NAJNOWSZE