Travis Barker i Kourtney Kardashian planują dzieci. Imię dla syna już wybrali

2021-11-02 20:30

Travis Barker i Kourtney Kardashian to najgorętsza para w show-biznesie. Ich związek, choć krótki, jest bardzo intensywny. Niedawno para się zaręczyła i wygląda na to, że nie zamierzają zwalniać tempa. Czy faktycznie Travis Barker i Kourtney Kardashian planują dzieci?! Wybrali już imię dla syna.

Travis Barker i Kourtney Kardashian nie schodzą z pierwszych stron gazet. Choć są razem zaledwie od dziewięciu miesięcy, wzbudzają prawdziwy szał. Najpierw ich nieustanne okazywanie sobie uczuć, również w miejscach publicznych. Później romantyczne zaręczyny...

Teraz wszyscy spekulują o tym, że Travis Barker i Kourtney Kardashian będą mieli dziecko! Pomysł na imię dla syna już jest.

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Tak Travis Barker i Kourtney Kardashian nazwą syna

Pozostańmy jeszcze przez chwilę w klimacie minionego Halloween. Travis Barker i Kourtney Kardashian zaprezentowali się jako Clarence i Alabama z kultowego filmu True Romance z 1993 roku.

Wybór wzbudził kontrowersję, ponieważ była żona muzyka, Shanna Moakler wyznała, że właśnie ta produkcja ich połączyła. Co więcej, nawet szli do ołtarza do piosenki z filmu.

Na tym nie koniec zaskoczeń. Travis Barker napisał na Instagramie:

Nasz syn będzie miał na imię Elvis.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

To oczywiście jeszcze jedno nawiązanie do kultowego film. Przede wszystkim jednak materiał do plotek...

Czy faktycznie Travis Barker i Kourtney Kardashian będą mieć dzieci?! Oboje mają już odchowane pociechy i...swoje lata na karku. Jednak w świecie gwiazd nic nie jest niemożliwe. Współczesna medycyna z pewnością pomogłaby w tej kwestii.