Top Model 8, półfinał: WYNIKI odcinka z 18.11.2019! Kto w finale Top Model 8?

2019-11-18 22:42 nk
Top Model 8 - Michał Piróg
Autor: www.instagram.com/topmodelpolskatvn

Kto awansował do finału Top Model 8? Wyniki półfinału wzbudzają ogromne emocje! Przypomnijmy, że do przedostatniego odcinka dostali się: Olga Kleczkowska, Klaudia El Dursi, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz. Tylko troje z nich zmierzy się z sobą w wielkim finale Top Model 2019! Kto to będzie? Sprawdźcie wyniki półfinału na Hotplota.pl!

8. edycja Top Model dobiega końca. Za nami 11 odcinków show, a przed nami - ten najważniejszy etap, który zakończy finał Top Model 8!

Wierni fani programu z zapartym tchem śledzili kolejne fazy walki o tytuł następnej lub następnego polskiego Top Model: castingi, bootcamp, metamorfozy, naga sesja, pokazy mody i kolejne sesje fotograficzne, podróż do Jerozolimy, do Krakowa, a w końcu do Turcji na Fashion Week w Stambule - te wszystkie wydarzenia pozwoliły jurorom wyłonić półfinałową piątkę. Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian walczyli o miejsce w ścisłym finale Top Model 8. To zadanie nie byłoproste i choć skład finału Top Model 8 zdawał się być już znany, emocje sięgnęły zenitu!

Kto w finale Top Model 8? Wyniki półfinału

Finał Top Model 8 już 25 listopada 2019 w Warszawie. Ten ostatni odcinek show zostanie wyemitowany na żywo. Kto weźmie w nim udział?

To, kto awansował do finału Top Model 8 zależało od wyników półfinału. A w nim sporo się wydarzyło. Uczestnicy brali udział w pokazach w ramach Fashion Week Istanbul, a także zaprezentowali się w ekstremalnej nadmorskiej sesji zdjęciowej.

Przypomnijmy, że najwięcej, bo aż 5 pokazów w ramach Fashion Week Istanbul wywalczyła sobie Sandra, Olga dostała szansę u 4 projektantów, Staszek u dwóch, a Klaudia i Dawid tylko po jednym.

Czy liczba zaliczonych pokazów zdecydowała o tym, kto awansował do finału Top Model 8? A może uczestnicy, którzy podbili serca mniejszej liczby projektantów mieli okazję, by się zrehabilitować podczas sesji?

Pod koniec odcinka Michał Piróg ogłosił, że do finału Top Model 8 awansują: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Dawid Woskanian! Tuż przed końcem odpadli: Klaudia El Dursi i Stanisław Obolewicz. Ale! Na sam koniec Piróg miał jeszcze jedno ogłoszenie! W końcu pozostawił sobie do samego końca możliwość przywrócenia jednej osoby, która odpadła! Finał Top Model 8 odbędzie się więc w czteroosobowym składzie! Dodatkową osobą będzie Stanisław Obolewicz!

NAJNOWSZE