Półfinał Top Model 2019: Kto w finale? Zobacz najlepsze zdjęcia półfinalistów!

2019-11-17 11:41 nk
Top Model 8: półfinaliści
Autor: www.instagram.com/topmodelpolskatvn

Kto w finale Top Model 8? W ostatecznym starciu zmierzy się troje uczestników, a kandydatów na etapie półfinału wciąż jest pięcioro. O finał Top Model 2019 walczą: Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Zobaczcie ich najlepsze zdjęcia z programu, by ocenić, kto Waszym zdaniem zasłużył na awans, a kto powinien odpaść tuż przed ostateczną rozgrywką!

8. edycja Top Model zbliża się do wielkiego finału. Z 15 osób, jakie początkowo dostały się do domu modelek i modeli została zaledwie piątka najlepszych. To oni już w poniedziałek, 18 listopada 2019, powalczą o finał Top Model 8! Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian mają przed sobą z pewnością najtrudniejsze dotąd zadanie - udział w tureckim Fashion Week i profesjonalne pokazy mody przed szeroką publicznością. Tu nie ma już taryfy ulgowej!

Kto w finale Top Model 8?

Do finału Top Model 2019 może awansować tylko troje uczestników. Choć skład finału zdaje się być przesądzony, widzowie z zapartym tchem czekają na decyzję juro programu. Kto Waszym zdaniem powinien przejść dalej i zawalczyć o główną nagrodę? Zagłosujcie TUTAJ:

Każdy z półfinalistów Top Model 8 miał swoje lepsze i gorsze momenty. Trudno więc ocenić jednoznacznie, kto był najlepszy, a kto najsłabszy. Wszyscy z pewnością zrobili ogromny postęp od początku programu. Wtedy niekwestionowaną faworytką zdawała się być Klaudia. Czy dziś nadal ma pewne miejsce na podium? Czy Staszek, który przez ostatnie odcinki przeszedł jak burza, ma finał w kieszeni? A może czarnym koniem tej rywalizacji okaże się Dawid, co do którego początkowo wiele osób uważało, że przeszedł pozytywnie casting ze względu na swoją chorobę? Dziś chyba nikt nie ma wątpliwości, że ten chłopak ma talent, jeśli chodzi o modeling. A może będziemy mieli najmłodszą zwyciężczynię w historii polskiego Top Model? Olga zdaje się być urodzona przed obiektywem! No i wreszcie Sandra - dość kontrowersyjna postać - widzowie zarzucają jej dwulicowość, jurorzy - zbyt "komercyjną" urodę, a ona udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Kto powinien trafić do finału Top Model 8? Oceńcie sami, oglądając zdjęcia półfinalistów Top Model 8 z sesji w ramach tej edycji show!

NAJNOWSZE