Top Model 8: Nikola Furman W CIĄŻY?! 16-latka wyjaśnia prawdziwy powód swojego odejścia!

2019-10-08 21:25 nk
Nikola Furman
Autor: www.instagram.com/nikola.furman

Po omdleniu i niespodziewanym odejściu Nikoli Furman z Top Model 8 widzowie zaczęli spekulować, czy najmłodsza uczestniczka show jest w ciąży. Nikola postanowiła w końcu skomentować sprawę na swoim Insta Stories. Była uczestniczka Top Model wyjawiła, że są aż DWA powody jej rezygnacji z dalszego udziału w programie!

Nikola Furman odeszła z Top Model 8 w 6. odcinku. 16-latka zasłabła podczas panelu jurorskiego i trzeba było wezwać pogotowie. W trakcie show nie zostało jednak jednoznacznie wyjaśnione, jakie dokładnie problemy zdrowotne zmusiły dziewczynę do rezygnacji z dalszego udziału.

Krótko po emisji odcinka w internecie zaczęły się oczywiście spekulacje na temat prawdziwych przyczyn odejścia Nikoli. Jedna z najczęściej pojawiających się hipotez to ciąża uczestniczki Top Model 8!

Nikola Furman w ciąży?

Nikola postanowiła w końcu odnieść się do plotek o swojej ciąży. Dziewczyna nagrała specjalne story na swój Instagram, by wyjaśnić prawdziwe powody odejścia z Top Model 8. Okazało się, że przyczyny były aż dwie.

Furman zaznaczyła w jednym z komentarzy na Instagramie, że jej osłabnięcie w 6. odcinku Top Model 8 zostało "bardzo mocno przerysowane". W swoim story odniosła się zaś do samych przyczyn odejścia.

Krótko, zwięźle i na temat: Zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na swój stan zdrowia - to jest raz, a dwa - w trakcie programu dowiedziałam się, że moja młodsza siostra jest poważnie chora. Stwierdziłam, że chyba dobrze by było w takich trudnych chwilach, momentach, być razem ze swoją rodziną. To są dwa główne powody, dlaczego ja zrezygnowałam z programu. Nie to, że mi się coś tam nie podobało. To jest raz, dwa - ta cała ciąża. Nie, nie jestem w ciąży, nie byłam w ciąży. Że zemdlałam, to od razu nie oznacza, że jestem w ciąży.

- powiedziała najmłodsza uczestniczka Top Model 8 w swoim story i dodała, że plotki o ciąży są dla niej żenujące.

Kibicujecie Nikoli w dalszej karierze?

Nikola Furman
Autor: Instagram.com/nikola.furman
NAJNOWSZE