Top Model 8: METAMORFOZY uczestników szokują? Polały się łzy, ale efekty są spektakularne!

2019-09-23 22:58 nk
Top Model 8 - metamorfozy
Autor: https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn

W 4. odcinku Top Model 8 uczestnicy przeszli metamorfozy. Aspirujący modele i modelki mają za sobą ostre cięcia i spektakularne zmiany koloru włosów. Jak zwykle podczas tego punktu programu nie zabrakło wielkich emocji, a nawet łez! Komu zmiana wyszła na dobre, a kto wygląda gorzej, niż przed wylądowaniem w fotelu fryzjerskim? Oceńcie sami!

8. edycja Top Model rozkręciła się na dobre. W 3 odcinku show poznaliśmy całą 15 uczestników, którzy awansowali do domu modelek i modeli. Znaleźli się w niej:

 1. Sandra Dorsz
 2. Kinga Wawrzyniak
 3. Anna Jaroszewska
 4. Dawid Woskanin
 5. Denis Chmielewski
 6. Magda Karwacka
 7. Olga Kleczkowska
 8. Radek Czekański
 9. Marcin Chowaniak
 10. Klaudia Chojnacka
 11. Rafał Torkowski
 12. Staszek Obolewicz
 13. Nikola Furman
 14. Michał Gała
 15. Klaudia El Dursi

Top Model 8: metamorfozy

4. odcinek show był ostatnim, w którym zobaczyliśmy tę piętnastkę w komplecie. Dla niemal wszystkich był to też epizod, w którym zrozumieli, z jak wielkim poświęceniem muszą się liczyć, by spełnić swoje marzenia o pracy w modelingu. Momentem zwrotnym dla wielu osób były metamorfozy uczestników Top Model 2019. Polały się łzy!

Swoją metamorfozę chyba najbardziej przeżyła Ania Jaroszewska, która wyznała, że w bledszym odcieniu rudości czuje, że straciła swój największy, wyróżniający ją atut. Najbardziej entuzjastycznie do zmian podeszli Olga Kleczkowska i Michał Gała, którzy autentycznie ucieszyli się ze zmiany fryzury. Najbardziej spektakularną przemianę przeszedł natomiast bez wątpienia Rafał Torkowski, który z bruneta stał się jasnym blondynem!

Ostatecznie z rywalizacji odpadł Radek Czekański, który nie przeszedł pozytywnie castingu do pokazu mody i fatalnie wyszedł w sesji zdjęciowej na trampolinie.

Jak podobają Wam się metamorfozy uczestników Top Model 8? Kto zaliczył najlepszą przemianę?

NAJNOWSZE