Top 5 polskich gwiazd bez matury

i

Autor: WBF

Top 5 polskich celebrytów bez matury

2022-04-25 13:25

Nadszedł okres maturalny i świeżo upieczeni absolwenci liceów przygotowują się do egzaminu dojrzałości. Choć jest on przepustką do podjęcia dalszych etapów edukacji, tak matura nie jest obowiązkowa. Wielu znanych i lubianych, których twarze kojarzymy z pierwszych stron gazet, nie podjęło się tej możliwości i zdecydowało, że woli budować swoją przyszłość bez zbędnego maturalnego stresu.

Koniec kwietnia i początek maja zawsze będzie okresem należącym do maturzystów. Choć wynik tego egzaminu otwiera (albo i zamyka) ścieżki dalszej edukacji, tak jest jeszcze jedno rozwiązanie z tej sytuacji. Matura nie jest obowiązkowa i nie trzeba do niej podchodzić albo można zrobić to później. Matury nie zdało też wielu polskich celebrytów. Po to, by zostać znanym i lubianym nie jest potrzebne wykształcenie właściwie żadne, dlatego niewielu też wie, że ich idole uniknęli maturalnego stresu.

Gorąca 20 radia ESKA - notowanie 22.04.2022
Sonda
Czy obawiasz się tegorocznego egzaminu maturalnego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE