Tomasz Lis trafił do szpitala? Hanna Lis prostuje doniesienia medialne!

2019-12-12 8:25 nk
Tomasz Lis
Autor: WBF

W środę, 11.12.2019, pojawiły się informacje o hospitalizacji popularnego dziennikarza. Wiele publikacji sugerowało, że Tomasz Lis w szpitalu wylądował w stanie ciężkim. Hanna Lis opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym prostuje sensacyjne plotki. Jaki jest naprawdę stan zdrowia Tomasza Lisa?

W środę, 11.12.2019, media obiegła bardzo niepokojąca wiadomość: Tomasz Lis trafił Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. W artykułach prasowych czytamy, że dziennikarz jest w ciężkim stanie, ale nie wiadomo dokładnie, co mu dolega. Doniesienia mówiły o tym, że Lis wylądował na oddziale intensywnej terapii i czeka na operację.

Tomasz Lis do szpitala trafił podczas wizyty w Olsztynie, dokąd pojechał ponoć, by porozmawiać z sędzią Pawłem Juszczyszynem, wobec którego wszczęto postępowanie dyscyplinarne.

Tomasz Lis - stan zdrowia

Sprawę stanu zdrowia Tomasza Lisa postanowiła sprostować na Twitterze jego żona. Hanna Lis uspokoiła fanów, że jej mąż ma się znacznie lepiej, a jego stan zdrowia nie jest aż tak poważny.

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy.

- napisała Hanna Lis na Twitterze.

Hanna Lis
Autor: WBF
NAJNOWSZE