Tomasz Kammel nie wytrzymał. Rzucił mocnymi oskarżeniami w stronę Michaela Jacksona

i

Autor: Akpa

Tomasz Kammel nie wytrzymał. Rzucił mocnymi oskarżeniami w stronę Michaela Jacksona

2023-02-07 16:23

W odcinku Pytania na śniadanie został poruszony temat filmu o królu popu. Choć zapowiadało się niewinnie, w pewnym momencie Tomasz Kammel nie wytrzymał. Mężczyzna określił Michaela Jacksona naprawdę mocnymi słowami. Wokalista mierzył się z podobnymi oskarżeniami przez długie lata. W sieci aż zawrzało!

W ostatnim czasie Pytanie na śniadanie stało się tematem często poruszanym przez media. Rapowy występ zapowiadający nową edycję You Can Dance, wypadek Idy Nowakowskiej, a teraz kontrowersyjna wypowiedź Tomasza Kammela zdecydowanie mają na to wpływ. W nowym odcinku został poruszony temat biografii Michaela Jacksona, która nie tak dawno została zapowiedziana. Wokalista przez długie lata kariery, a także po śmierci mierzył się z poważnymi oskarżeniami na swój temat. Prezenter kultowej śniadaniówki postanowił dorzucić swoje trzy grosze w tym temacie, ostro oceniając króla popu. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Tomasz Kammel - wiek, wzrost, książka, waga, partnerka, Voice of Poland, Instagram. Co o nim wiemy?

Parkingowe grzechy kierowców | ESKA XD - Prosto z salonu #56

Tomasz Kammel o Michaelu Jacksonie

Pytanie na śniadanie postanowiło poruszyć temat biografii o królu popu. W tym temacie w szczególności dużo do powiedzenia miał Kammel, który oskarżył artystę o pedofilię. Brzmiał na naprawdę pewnego swoich słów. Warto przypomnieć, że Michael Jackson mierzył się z podobnym zdaniem na swój temat przez lata kariery.

Michael Jackson ŻYJE na Dominikanie?! Zdemaskowały GO polskie gwiazdy!

Są to konkretne fakty, które mówią o tym, że jednak jako człowiek był osobą... nie chcę powiedzieć zepsutą, ale on był po prostu... nie chcę powiedzieć, że był chory, ale po prostu był złym człowiekiem. Molestował dzieci. Kropka - powiedział Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie.

Fani Jacksona zaprzeczają

Michael Jackson ma naprawdę wiernych fanów, którzy do tej pory stają w jego obronie. Nie zawiedli i tym razem. Niemal od razu po programie postanowili wyrazić swoje zdanie na ten temat na fanpage'u Pytania na śniadanie.

Wszyscy widzą w nim tylko pedofila, choć nikt personalne z nas nie był jego "ofiarą"a temat który dotyczy krzywdy dzieci zawsze był i jest chwytliwy, czy ktoś zadał sobie pytanie skąd to się wzięło i dlaczego poszło to w tą stronę, czasem warto spojrzeć na temat z kilku perspektyw - napisał użytkownik.

Umarły już się nie obroni .mój idol.król popu jedyny na zawsze ♥️ zostawcie go w spokoju był jest i będzie królem ??? a Kammel do dziś jest kawalerem!?! Michael miał żonę Lise Presley - dodała fanka Jacksona.

W latach 1993-1994 i w latach 2004-2005 Jackson był badany przez kalifornijskie organy ścigania pod kątem możliwego molestowania dzieci. Został oczyszczony ze WSZYSTKICH zarzutów. FBI zapewniło agencjom pomoc techniczną i dochodzeniową podczas spraw. Nie znaleziono żadnego dowodu. Dwaj panowie którzy wystąpili w tym pseudo "dokumencie" stronniczym pogubili się w datach i zeznaniach, nic nie trzyma się kupy. Także panie Kammel.... troszkę rzetelności.... i wysiłku w celu pogłębienia wiedzy na temat, na który się wypowiada, etyki dziennikarskiej zdecydowania zabrakło!!! - stanęła w obronie idola kobieta.

Sonda
Cieszysz się na film o Michaelu Jacksonie?