Tomasz Kammel i Marzena Rogalska rozstali się w gniewie? TEN ruch wiele mówi...

2021-02-18 20:30 es
Marzena Rogalska
Autor: WBF

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska tworzyli jedną z ulubionych telewizyjnych par. Razem prowadzili Pytanie na śniadanie, gdzie zdobyli serca widzów. Po zaskakującej decyzji dziennikarki o odejściu z TVP, jej ekranowy partner nabrał wody w usta. Nie tylko nie opublikował gratulacji, ale też...

Marzena Rogalska swoją decyzją o odejściu z TVP zaskoczyła wszystkich. Jeszcze niedawno gwiazda pracowała na plamie spotów, promujących nowy format - TVP Kobieta. Tam Marzena Rogalska miała prowadzić własny program i być jedną z głównych twarzy.

Tymczasem na Instagramie Marzena Rogalska ogłosiła, że odchodzi z TVP. Przez lata prowadziła tam Pytanie na śniadanie. Razem z Tomaszem Kammelem tworzyli duet, który miał sporo fanów.

Ci zdziwili się, że Tomasz Kammel nie komentuje decyzji koleżanki. A teraz doszło coś jeszcze...

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska rozstali się w kłótni?

W czasach Instagrama fani oczekują od swoich idoli publicznych deklaracji. Gdy Marzena Rogalska napisała, że odchodzi z TVP, posypały się gratulacje i słowa otuchy.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Tymczasem jej ekranowy partner... milczał. Zamiast tego Tomasz Kammel dodał fotkę z domowej siłowni. Internauci bez skutecznie dopytują go o komentarz.

Ci bardziej spostrzegawczy zauważyli coś jeszcze. Tomasz Kammel i Marzena Rogalska przestali obserwować się na Instagramie! A to wymowny gest. Czyżby doszło między nimi do spięcia?

NAJNOWSZE