Zendaya i Tom Holland parą nie tylko na ekranie. Idealnie dobrani? Oceńcie sami!

2021-12-11 9:10

W lipcu tego roku świat obiegła informacja, że Zendaya i Tom Holland są parą nie tylko na ekranie. Aktorzy, którzy w filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu” wcielają się w głównych bohaterów i grają parę, również w prawdziwym życiu mają się ku sobie.

Pojawiając się na galach i czule o sobie opowiadając, potwierdzili te doniesienia. Strzegą swojej prywatności, ale często w mediach mówią o sobie nawzajem, oczywiście w samych superlatywach. Również co jakiś czas w social mediach lądują ich wspólne fotki.

Zendaya i Tom Holland słyną nie tylko z wielkiego aktorskiego talentu, ale także z mega dystansu do siebie. Nie jest tajemnicą, że parę dzieli różnica wzrostu. O 5 centymetrów wyższa jest aktorka. Niby niewiele, ale różnica jest mocno widoczna na wielkich wyjściach, kiedy Zendaya ubiera szpilki. Również w związku z różnicą, pojawił się pewien problem, podczas kręcenia zdjęć do filmu.

Na szczęście para ma do tego wielki dystans, o czym można było się przekonać przy okazji wywiadu z nimi.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021
Sonda
Kibicujesz tej parze?

Zobacz też: Złota Piłka 2021: Zendaya w obłędnej kreacji

Różnica, różnicą, ale my zwracamy uwagę na całokształt. Pozbieraliśmy najlepsze naszym zdaniem ich wspólne fotki. Prawda, że super dobrana z nich para?