Tom Hiddleston i Zawe Ashton oficjalnie razem! Zadebiutowali na gali Tony

2021-09-27 23:02 es
Tom Hiddleston i Zawe Ashton
Autor: Bryan Bedder/Getty AFP/East News

Tom Hiddleston i Zawe Ashton spotkali się dwa lata temu, grając razem w sztuce Betrayal na Broadwayu. Od tamtej pory trzymali swoją relację z dala od mediów. Choć wszyscy plotkowali, że są razem, oni niczego nie potwierdzali. Teraz ich związek jest już oficjalny! Tom Hiddleston i Zawe Ashton przyszli razem na galę Tony.

Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa kalendarz gwiazd zaczyna wracać do normy. To wielkie szczęście, bo zaczęliśmy już mocno tęsknić za czerwonymi dywanami. Ostatnio było ich sporo... MTV VMA, gala MET, rozdanie Emmy, a teraz gala rozdania nagród Tony.

Na ściankę przybyło mnóstwo znanych par. Wśród nich swój oficjalny debiut zrobili Tom Hiddleston i Zawe Ashton!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Tom Hiddleston i Zawe Ashton oficjalnie są parą

Od dawna mówiło się, że Tom Hiddleston i Zawe Ashton są razem. Para poznała się dwa lata temu. Grali razem kochanków w spektaklu Betrayal na Broadwayu. Oficjalnie miłość łączyła ich tylko zawodowo...

Zarówno Tom Hiddleston, jak i Zawe Ashton unikali publicznego opowiadania o związkach. Oboje starają się chronić przed mediami życie prywatne. Jednak w końcu zdecydowali się na oficjalny debiut jako para!

Tom Hiddleston i Zawe Ashton przybyli razem na rozdanie nagród Tony. Aktor został nominowany w kategorii „Najlepszy występ aktora głównego w kategorii Play” za rolę we wspomnianym już Betrayal w 2019 roku.

Na tę specjalną okazję Tom Hiddleston włożył granatowy garnitur i muszkę. Natomiast Zawe Ashton postawiła na czerwoną tiulową suknię od Caroliny Herrery.

Ładna z nich para?

Tom Hiddleston i Zawe Ashton
Autor: Bryan Bedder/Getty AFP/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE