Olivia Rodrigo

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Olivia Rodrigo w ryzykownej sukni. Pozostawia niewiele dla wyobraźni

2021-09-26 21:00

Olivia Rodrigo jest jedną z wielu gwiazd, które przybyły na galę otwarcia Academy of Motion Pictures w Los Angeles. Wokalistka zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją. W tak odważnej kreacji jeszcze jej nie widzieliście. Olivia Rodrigo odsłoniła biust!

Olivia Rodrigo szturmem weszła do show-biznesu! Międzynarodową sławę przyniosła jej rola Paige Olvera w serialu Bizaardvark. Jednak szybko okazało się, że aktorka ma także apetyt na karierę wokalistki. Jej piosenki, jak choćby Drivers License, z miejsca stają się hitami.

Podczas tegorocznej gali MTV VMA Olivia Rodrigo byłą jedną z wielkich wygranych. Dzięki temu jej kariera jeszcze bardziej nabrała tempa.

Olivia Rodrigo dołączyła do wielkich gwiazd na gali otwarcia Academy of Motion Pictures w Los Angeles. Spójrzcie na jej sukienkę!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Olivia Rodrigo kusi biustem na czerwonym dywanie

W taki wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! Olivia Rodrigo zaskoczyła wszystkich nagłą zmianą wizerunku. Grzeczna do tej pory 18-latka zaprezentowała światu swoje wdzięki.

Na gali otwarcia Academy of Motion Pictures Olivia Rodrigo pokazała się w bardzo odważnej sukni. Czarna kreacja z rozcięciem nie tylko odsłaniała nogi i podkreślała talię gwiazdy. Spójrzcie tylko na jej biust! Niewiele tam pozostawiła wyobraźni.

Jak Wam się podoba Olivia Rodrigo w takim seksownym wydaniu?

Ile lat mają zagraniczne gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Blake Shelton?

Zobacz też:

Olivia Rodrigo

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News