To książę Karol zapytał o kolor skóry Archiego? Pałac Buckingham komentuje!

2021-11-29 7:11 RD
Książę Karol
Autor: Daniel Leal-AFP/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com/Ea Książę Karol

Choć Meghan i Harry bardzo szczerego wywiadu u Oprah Winfrey udzielili już kilka miesięcy, nadal nie milkną jego echa. Jednym z mocniejszych jego fragmentów był ten mówiący o rasizmie w rodzinie królewskiej… Czy to książę Karol zapytał o to jaki kolor skóry będzie miał Archie? Pałac Buckingham skomentował najnowsze doniesienia w tej sprawie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

O tym wywiadzie mówiło się głośno na całym świecie. Meghan i Harry spotkali się z najpopularniejszą dziennikarką w Stanach Zjednoczonych, Oprah Winfrey. To właśnie tam Meghan opowiedziała o kulisach życia jako księżna. Nie brakowało gorzkich słów. Meghan zarzuciła członkom rodziny królewskiej między innymi rasizm. Nie powiedziała jednak, kto dokładnie miał się niestosownie zachować. 

Więcej o tym napisał Christopher Andersen, który wydał książkę “Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan”. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Temat koloru skóry dziecka Meghan i Harry'ego miał poruszyć książę Karol.

27 listopada 2017 roku o 5 rano ogłoszono zaręczyny księcia Harry’ego i Meghan Markle. Kilka godzin później książę Karol usiadł do śniadania i powiedział do swojej żony Camilli: „Ciekawe, jak będą wyglądać ich dzieci?”. Camilla była nieco zaskoczona tym pytaniem i odpowiedziała: „Cóż, jestem pewna, że absolutnie cudownie”. Zniżając głos, Charles zapytał: „Chodzi mi o to, jaki może być kolor skóry ich dzieci?

czytamy w książce.

Słowa te nie miały mieć rasistowskiego charakteru. Temat został szybko podchwycony przez pracowników pałacu, a ubarwiona plotka zaczęła żyć swoim życiem.

Tymczasem na łamach The New York Post rzecznik Pałacu Buckingham postanowił odnieść się do najnowszych rewelacji.

To jest fikcja i nie warto jej komentować

powiedział.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE