Paweł Deląg odrzuca propozycje ról z Rosji

i

Autor: WBF

To koniec kariery Pawła Deląga? Odrzuca propozycje z rosyjskich wytwórni filmowych

2022-04-25 15:57

Paweł Deląg już dawno porzucił rodzime podwórko na rzecz rozwijania swojej kariery w Rosji. Wszystko się jednak zmieniło w momencie, gdy Rosja okazała się agresorem wobec Ukrainy. Wielu zrezygnowało ze współpracy z tym krajem, a jedną z takich osób jest też Paweł Deląg. Okazuje się, że rezygnując z ról dla tamtejszych produkcji, Paweł Deląg stracił dochód przekraczający wartość sześciu zer...

Paweł Deląg najpierw zachwycił polskich widzów, by potem nauczyć się rosyjskiego i rozkręcić karierę za wschodnią granicą. Nie miał jednak problemów z tym, by porzucić budowane od lat dobre imię na rosyjskim podwórku filmowym na rzecz oddania hołdu obywatelom z Ukrainy. Gdy u naszych wschodnich sąsiadów wybuchła wojna, Paweł Deląg zrezygnował z przyjmowania ról w Rosji. Co więcej - do swoich zagranicznych fanów otwarcie zaapelował w tej sprawie.

Gorąca 20 radia ESKA - notowanie 22.04.2022

Od ciebie zależy powstrzymanie tego horroru. Wszyscy z całego świata musimy powiedzieć "nie" wojnie. To, co robi Putin, jest przestępstwem - pisał na Instagramie.

Wojna twa już od dwóch miesięcy, a od tego czasu Paweł Deląg nie nawiązuje współpracy z Rosyjskimi producentami. Informator "Super Expressu" miał podać, że aktor zrezygnował z trzech obiecujących ról - jednej w serialu i w dwóch filmach. Miała za tym iść strata pieniędzy na kwotę min. miliona złotych. Informacje te potwierdziła menadżerka aktorka wymownym: "potwierdzam".

Wojna jest tak straszną rzeczą, że Paweł docenia to, że może żyć w pokoju i nie martwi się o tracone miliony. On bardzo przeżywa to, co dzieje się za wschodnią granicą. W Ukrainie ma przyjaciół i teraz cały czas drży o ich życie - czytamy.

Sonda
Czy Paweł Deląg ma szansę zrobić karierę w Hollywood?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE