To koniec kariery Ellen DeGeneres?! Rozpoczęły się kontrole! „To najpodlejsza osoba na świecie”

2020-07-28 13:00 AM
Ellen DeGeneres
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Nad Ellen DeGeneres już od dawna wiszą czarne chmury. Coraz więcej byłych pracowników zaczęło mówić, jak naprawdę wygląda współpraca z prezenterką, którą kochają miliony. To prawda, Ellen jest ulubienicą Ameryki i nie tylko ale chyba tylko jeśli chodzi o widzów jej programu. Zabawna i błyskotliwa przyciąga uwagę. Niestety pracownicy mają o niej zupełnie inne zdanie! Czyżby szykował się koniec jej kariery?

Gwiazdy bardzo często mają swoje humory, ale to już nikogo nie dziwi. W dobie Internetu każde niewłaściwe zachowanie ze strony znanej osoby jest publicznie piętnowane. Być może dzięki temu wielu z nich nabrało dużej pokory. Niestety tego nie można powiedzieć o prowadzącej program The Ellen DeGeneres Show. Od pewnego czasu na jaw wychodzi prawdziwe oblicze amerykańskiej prezenterki. Pracujące z nią osoby boją się wprost mówić o Ellen. Na szczęście odwagi nie brakuje byłym współpracownikom prezenterki, którzy chętnie i bez owijania w bawełnę odkrywają jej drugie bardzo zaskakujące oblicze.

Wiele osób uważa Ellen za wielki wzór. Świetnie przeprowadza wywiady z gwiazdami, jest błyskotliwa i ma duże poczucie humoru. Jednak gdy wyłączane są kamery zaczyna się prawdziwe piekło. Ellen zostawia rolę miłej prezenterki i pokazuje prawdziwe oblicze, które według jej byłych pracowników jest nie do zniesienia. W nieprzyjemny sposób traktuje nie tylko osoby z pracy ale także innych. Fala oskarżeń względem niej rozpoczęła się od tego, jak Ellen narobiła wielu nieprzyjemności pewnej kelnerce z restauracji w której często bywała ze swoją żoną. Dziewczyna z lokalu odpowiedziała zagranicznym mediom, że po tygodniu od wizyty szef poinformował ją, że otrzymał list od Ellen w którym ta narzeka na kelnerkę i jej… odpryśnięty lakier do paznokci! Jeśli DeGeneres ma takie problemy względem ludzi, których rzadko spotyka to wyobraźcie sobie, co muszą przeżywać osoby z nią pracujące.

Praca z nią to prawdziwe tortury. Komik Kevin Porter miał w marcu wprost powiedzieć, że DeGeneres to „najpodlejsza osoba na świecie”.

Nowemu pracownikowi powiedziano: każdego dnia wybiera kogoś innego, kogo naprawdę nienawidzi. To nie twoja wina, po prostu przeżyj to jednego dnia a drugiego dnia będzie podła dla kogoś innego. Nie wierzyli w to, ale ostatecznie okazało się to być prawdą.

– mówił scenarzysta telewizyjny Ben Simeon.

KARIERA ELLEN DEGENERES DOBIEGA KOŃCA? PRZEPROWADZANE SĄ KONTROLE

Po wielu słowach krytyki jeśli chodzi o pracę z nią, Ellen w końcu doczekała się kontroli. Podobno wszystko związane z programem The Ellen DeGeneres Show jest obecnie kontrolowane przez WarnerMedia. Prowadzone są także rozmowy nie tylko z obecnymi ale także z byłymi pracownikami prezenterki. Ellen powinna zacząć się obawiać. Jak podają zagraniczne media chodzi też o incydenty na tle rasistowskim, które miały pojawiać się na początku tego miesiąca. Nie wiadomo jednak, czy były to prawdziwe informacje, czy plotki stworzone by jeszcze bardziej pogrążyć Ellen.

Myślicie, że kariera Ellen DeGeneres powoli dobiega końca?

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi
NAJNOWSZE