To koniec Ellen DeGeneres? Media huczą o końcu jej show i przewidują, kto ją zastąpi!

2021-01-26 13:00 AM
 Ellen DeGeneres
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Czy to koniec słynnego show, które przez lata prowadziła znana prezenterka Ellen DeGeneres? Co dalej z karierą Ellen? Takie pytania od dawna zadają sobie internauci. Po oskarżeniach o mobbing, DeGeneres jest bacznie obserwowana. W sieci pojawia się coraz więcej doniesień o rzekomym końcu lub zmniejszeniu emisji programu! Mało tego, jest ktoś kto może zastąpić słynną prezenterkę…

Nad Ellen Degeneres jakiś czas temu zawisły ciemne chmury. Wszystko zaczęło się od tego, że amerykańska prezenterka została oskarżona o mobbing przez byłych pracowników. Nie pozostawiono tego bez echa i sprawa została skontrolowana. Żadnych nieprawidłowości nie wykryto. Byli współpracownicy jednak nie poprzestali i dalej zasypywali telewizyjną gwiazdę oskarżeniami. Ellen za swoje zachowanie przeprosiła i dalej program prowadzi.

Fani jednak bywają bezlitośni i jeśli ktoś raz zajdzie im za skórę to nie odpuszczają. Według zagranicznych mediów program The Ellen DeGeneres Show traci oglądalność. Podobno spadła ona o 8 procent. Nie jest jasne, czy ma to związek z ostatnimi wydarzeniami, eksperci przewidują jednak, że tak.

ESKA XD #014

ELLEN DEGENERES MA MOCNĄ KONKURENCJĘ

Jeśli Ellen będzie chciała nadal trzymać poziom, to będzie musiała się trochę namęczyć, ponieważ po piętach depcze jej Kelly Clarkson ze swoim show The Kelly Clarkson Show! Podobno umowa telewizyjna Elle kończy się za trochę ponad rok. Pojawiły się więc doniesienia, że piosenkarka może zająć miejsce Ellen i nadawać swój program w czasie w którym robiła to Ellen lub całkowicie swoim show zastąpić program słynnej prezenterki.

Nie są to jednak potwierdzone informacje. Z pewnością zarówno Ellen jak i osoby z nią pracujące będą walczyć o utrzymanie programu.

Program Kelly Clarkson emitowany jest od 2019 roku a Ellen Degeneres od 2003 roku…

Ps. Wyobrażanie sobie telewizję bez Ellen?

NAJNOWSZE