Kylie Cosmetics podbija Francję! Swój sklep otworzyła w słynnej galerii Lafayette

2021-01-26 11:32 kp
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner znalazła dla siebie doskonałą branżę, w której się odnajduje i dzięki której właściwie całkowicie uniezależniła się od swoich sióstr - to kosmetyki. Jennerka już od dawna chodzi własnymi ścieżkami i nie angażuje się we wszystkie pomysły Kardashianek. Teraz świętuje kolejny sukces - Kylie Cosmetics otwiera sklep w prestiżowej paryskiej galerii Lafayette!

Choć siostry Kardashian robią karierę w showbiznesie już od ponad dziesięciu lat, dopiero Kylie Jenner pokazała im, jak naprawdę można zarabiać pieniądze! :) Młoda celebrytka dorastała, obserwując swoje starsze krewne i wyniosła z tego najlepsze lekcje, o czym dzisiaj świadczy jej oszałamiająca popularność. Kylie Jenner jest najpopularniejszą z sióstr na Instagramie, a jej firma Kylie Cosmetics przynosi dochody, jakich jej krewne mogą pozazdrościć.

I choć ubiegłoroczne ogłoszenie Kylie Jenner miliarderką było nieco przedwczesne, Kylie Cosmetics przynosi jej gigantyczne dochody. O tym, że marka jest coraz bardziej prestiżowa, świadczy fakt, że nowy sklep Kylie został właśnie otwarty w luksusowej galerii handlowej w Paryżu - Lafayette.

ESKA XD #014

Kylie Cosmetics podbija Paryż

Po salonach w wielu miastach Stanów Zjednoczonych - Chicago, Illinois, Los Angeles, Nowym Jorku, Las Vegas czy w Miami, przyszedł czas na podbój Europy. Kylie Jenner otworzyła pierwszy pop-up store w galerii Lafayette w Paryżu. Salon będzie działał do 16 lutego i został za zaprojektowany tak, by przypominał różową łazienkę. W salonie będzie można kupić siedem wybranych produktów do pielęgnacji twarzy i dwa do pielęgnacji ciała.

O tym, jaka jest siła sprzedaży w Europie, świadczy fakt, że gdy Kylie Skin trafiło na kontynent po raz pierwszy w maju ubiegłego roku, akcje całej spółki kosmetycznej wzrosły n 15%!

Kupilibyście produkty od Kylie Jenner?

NAJNOWSZE