influencerzy

To już pewne! Fagata jest singielką. Poznaliśmy szczegóły rozstania

2024-06-14 14:41

Wszystko zaczęło się kilka dni temu. Na przełomie ostatnich dni profil Fagaty zaczął wzbudzać podejrzenia co do pomyślności jej związku z Lizakiem – zaczęto snuć teorie o kryzysie, a nawet o końcu wielkiej miłości.

Najpierw było gorąco. W swoim najnowszym teledysku Fagata pokazała się... w ciąży! Para szybko jednak zdementowała tę plotkę i nazwała go specjalnym, artystycznym zabiegiem, użytym na potrzeby klipu, który pasował do tekstu jej piosenki "Osobowości dwie", który pojawił się w marcu.

Sielanka nie potrwała jednak zbyt długo. Nie tak dawno w sieci pojawiły się dziwne relacje oraz głosówka. Na instagramowym profilu Agaty Fąk pojawił się niepokojący post. Młoda kobieta była cała we łzach. Wkrótce na swoim czacie dodała również  wiadomości:

No to teraz będzie mocniejszy kontent na niebieskiej stronie. Trzeba nadrobić.

Czy wiadomość z jej kanału „Ploteczki z Fagi <3” mogłaby sugerować ograniczenia ze strony Lizaka w kwestii kontentu publikowanego w sieci przez Fagatę? Tym bardziej, że nad tymi wiadomościami pojawiło się zdjęcie z odsłoniętymi pośladkami.

Fagata przeżyła prawdziwy koszmar

Dopiero Piotrek oficjalnie potwierdził ich rozstanie

Przypuszczenia internautów okazały się prawdą. Piotr „Lizak” Lizakowski miał dość snucia plotek na temat zdrady, dlatego podzielił się informacją, która powinna usatysfakcjonować grono zainteresowanych tą sprawą.

Słuchajcie, trzeba wam coś wyjaśnić, bo tu już poszło za daleko. Nie jesteśmy razem, ale nikt nikogo nie zdradził, nie ma między nami złości, mamy normalne reakcje jak dorośli ludzie i to jest tyle w temacie.

Listen on Spreaker.