To Joanna Opozda czy Leonardo DiCaprio? Antek Królikowski pokazał zdjęcie żony o poranku

2021-09-19 12:16 AM
Joanna Opozda i Antoni Królikowski
Autor: WBF

Antek Królikowski i Joanna Opozda w sierpniu wzięli ślub, na którym nie zabrakło śmietanki towarzyskiej. Po uroczystości o parze jeszcze przez jakiś czas rozpisywały się media. Teraz gdy emocje nieco opadły, Antek znów zwraca na siebie uwagę, a raczej na swoją żonę. Za tą fotkę nieźle oberwie!

Antek Królikowski chyba lubi dogryzać swojej żonie Joannie. Świeżo upieczeni małżonkowie jeszcze przed ceremonią, na której bawiło się wielu celebrytów, zwracali na siebie uwagę mediów. Antkowi często dogryzano, że jest niestały w uczuciach, więc mało kto wierzył, że związek z Opozdą zajdzie tak daleko.

Gdy para stanęła na ślubnym kobiercu, wiele osób nie mogło wyjść z szoku. Wygląda więc na to, że Antek trafił na tą jedyną. Para nie tylko często jest razem widywana, ale także uwielbiają sobie dogryzać. Aktor kolejny raz pokazał, że poczucie humoru go nie opuszcza.

Na jego Instagramie pojawiła się fotka Asi o poranku. Jaka była reakcja Opozdy tego można się domyśleć, ale najbardziej zaskoczyła reakcja fanów, którzy porównali ją do… Leonardo DiCaprio!

Myślałam ze to jakaś fotka młodego DiCaprio 🤭

DiCaprio 😀

nie wiem czy to nie ostatni dzień życia męża 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Niczym młody Leonardo DiCaprio 😂

Faktycznie podobna? 😊

Joanna Opozda
Autor: instagram.com/asiaopozda
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
NAJNOWSZE