Timbaland schudł 60 kilogramów. Teraz buduje rzeźbę!

2019-09-05 22:13
Timbaland w 2018 i 2013 roku
Autor: Frank Micelotta/PictureGroup/EAST NEWS; 0000554/Reporter

Timbaland to autor jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz w światowym showbiznesie! Muzyk od lat walczył z poważną otyłością, która zagrażała jego zdrowiu. Po bardzo trudnej walce w 2016 roku Timbaland mógł pochwalić się niezwykłą zmianą - schudł wtedy niemal 60 kilogramów! Producent nie osiadł jednak wtedy na laurach.

Timbaland, choć na co dzień nie gości na okładkach magazynów i w mediach, jest autorem sukcesu muzyki takich gwiazd jak Nelly Furtado, Justin Timberlake, Madonna, The Pussycat Dolls czy 50 Centa. Okazuje się też, że warto mówić o nim z jeszcze jednego powodu - Timbaland przeszedł metamorfozę, której może pozazdrościć mu wielu!

47-letni producent spędził ostatnie lata na walce o swoje zdrowie. Timbaland wyhodował bowiem u siebie poważną nadwagę, która nie tylko uprzykrzała mu życie, ale przede wszystkim - była niebezpieczna. W 2016 roku muzyk ostro wziął się do pracy i schudł... 58 kilogramów!

Timbaland schudł 60 kilogramów. Teraz wygląda TAK

W lutym 2016 roku Timbaland pokazał na swoim Instagramie swoją niezwykłą przemianę.

W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy zrzuciłem prawie 60 kilogramów. Z pozytywnym nastawieniem wiedziałem, że muszę podjąć inicjatywę, aby stać się szczęśliwym i zdrowym. Kiedy zdasz sobie sprawę, że jedyną rzeczą, która przeszkadza ci w osiągnięciu celu, jest wątpienie w siebie, będziesz chciał bardziej się starać. Musisz to zrobić dla siebie. To jest dla ciebie. Tu nie chodzi o nikogo. Żyć dla Ciebie. Nigdy tego nie trać z oczu.

- napisał producent pod zdjęciem.

Na tym jednak nie skończyła się jego praca. Po zrzuceniu nadmiarowych kilogramów Timbaland zaczął pracę nad mięśniami. Dziś w niczym nie przypomina już samego siebie! Zobaczcie, jak wygląda teraz!

Jesteście pod wrażeniem?

NAJNOWSZE