Till Lindemann NIE MA koronawirusa! Jest oświadczenie Rammsteina

2020-03-27 20:42 kp
Till Lindemann
Autor: Rex Features/EAST NEWS

Fani Tilla Lindemanna wstrzymali oddech, gdy niemiecki Bild podał, że wokalista Rammsteina trafił w krytycznym stanie na oddział intensywnej terapii szpitala w Berlinie. Według informacji tabloidu wynik testu na koronawirusa Tilla Lindemanna był pozytywny. Teraz Rammstein w oświadczeniu zaprzecza tej informacji i zapewnia, że stan gwiazdora poprawił się.

Till Lindemann ma koronawirusa - ten nagłówek obiegł 27 marca 2020 roku media muzyczne i plotkarskie na całym świecie. Jak mogliśmy przeczytać w serwisie Bild, muzyk trafił w stanie krytycznym na oddział intensywnej terapii w berlińskim szpitalu. 15 marca Rammstein zagrał swój ostatni koncert w Moskwie i podczas powrotu do Niemiec wokalista grupy miał poczuć pierwsze objawy choroby. Z wysoką gorączką Lindemann trafił do szpitala i został odizolowany.

Zgodnie z informacjami Bilda Tillowi Lindemannowi wykonano test na koronawirusa, którego wynik był pozytywny. Już kilka godzin później mogliśmy przeczytać w tabloidzie, że kolejne testy nie potwierdziły pierwszej diagnozy. Teraz w swoim oświadczeniu Rammstein uspokaja - Till Lindemann NIE MA koronawirusa, a jego stan się poprawia.

Till Lindemann ma koronawirusa? Oświadczenie Rammsteina

Till Lindemann został wczoraj hospitalizowany przez lekarza zespołu i spędził noc na oddziale intensywnej terapii. Dziś został przeniesiony na inny oddział, ponieważ jego stan się poprawił. Wynik testu na koronawirusa był negatywny.

- czytamy w oświadczeniu zespołu Rammstein.

Sam Till Lindemann jeszcze dwa dni wcześniej pokazywał na swoim profilu na Instagramie zdjęcia wykonane w Prypeci - opuszczonym mieście na Ukrainie, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#chernobyl #tschernobyl pic credit: @danny_uhlmann Post udostępniony przez Till Lindemann (@till_lindemann_official)
Ruda z Red Lips boi się o swoje zdrowie podczas kwarantanny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE