Thomas Markle krytykuje decyzję Meghan i Harry’ego o opuszczeniu rodziny królewskiej!

2020-01-19 15:30 DR
Ojciec Meghan Markle, Thomas Markle
Autor: Massie / Kreusch / Splash News/EAST NEWS

Ojciec Meghan Markle postanowił w ostrych słowach skomentować decyzję Meghan i Harry’ego o odejściu z rodziny królewskiej. Thomas narzeka też na to, że jego córka nie odwdzięczyła mu się za wieloletnie wsparcie finansowe. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Wczoraj Meghan i Harry oficjalnie zrzekli się tytułów królewskich. Ta decyzja nie powinna jednak nikogo dziwić, gdyż o tym, że Meghan i Harry chcą opuścić rodzinę królewską mówiło się od dłuższego czasu. Meghan i Harry obecnie czują się podobno bardzo dobrze i są bardzo podekscytowani wszystkim tym, co dzieje się w związku z całą tą sprawą. Ekscytacji nie podziela ojciec Meghan, który w ostrych słowach skomentował zachowanie swojej córki.

W dokumencie przygotowanym przez Channel 5 powiedział, że zachowanie jego córki jest żałosne. Myślicie, że to mocne słowa? Zobaczcie, co ojciec Meghan Markle powiedział dalej.

Kiedy się pobrali, wzięli na siebie obowiązek, a ich obowiązkiem było być częścią rodziny i reprezentować jej interesy. Jest to jedna z najwspanialszych długo istniejących instytucji w historii. Niszczą ją, a nie powinni tego robić. Kiedy Meghan i Harry oddzielili się od rodziny królewskiej, jest to rozczarowujące, bo tak naprawdę spełniła marzenie wielu młodych dziewczyn. Marzą, by zostać księżniczkami i kiedy moja córka to dostała, odrzuca swoją szansę. Wygląda na to, że robi to tylko dla pieniędzy.

Powiedział Thomas Markle.

Bardzo mocne słowa, prawda? Pikanterii dodaje fakt, że to tylko fragmenty wywiadu, a cały dokument ma pojawić się w brytyjskich mediach w najbliższym czasie. Jesteście ciekawi, co jeszcze powie ojciec Meghan? Tu warto zaznaczyć, zdaniem wielu osób Thomasowi zależy tylko na pieniądzach i właśnie tylko dlatego krytykuje swoją córkę, która nie zrobiła mu żadnej krzywdy...

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE