The Weeknd pokazał zdjęcie z dzieciństwa! Jaki uroczy chłopczyk

2020-06-30 13:28 KP
Bella Hadid i The Weeknd
Autor: Rex Features/East News

The Weeknd już od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Kolejne single wokalisty stają się hitami i nic dziwnego, że fani chętnie śledzą też jego życie prywatne. Dotąd o The Weekndzie było oczywiście najgłośniej za sprawą jego związków z Bellą Hadid i Seleną Gomez. Myślicie, że pokazywał im albumy ze swoimi zdjęciami z dzieciństwa?

The Weeknd zrobił swoim fanom dużą niespodziankę, pokazując na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Na co dzień wokalista skupia się na profilu na promowaniu swojej muzyki i innych przedsięwzięć, więc urocza fotka wywołała wśród internautów sporo poruszenia.

Na fotce kilkuletnie The Weeknd, czyli Abel Makkonen Tesfaye,  wystąpił w koszulce popularnej wtedy w Toronto grupy bejsbolowej Blue Jays. Jako miejsce zrobienia zdjęcia muzyk zaznaczył Scarborough w Ontario - właśnie tam w 1990 roku przyszedł na świat.

The Weeknd na zdjęciu z dzieciństwa

The Weeknd to jedyne dziecko Makkonena i Samry Tesfaye, którzy pod koniec lat 80. wyemigrowali z Etiopii do Kanady. Po tym, jak jego rodzice rozstali się, wychowywały go mama i babcia.

W mediach plotkarskich The Weeknd dotąd pojawiał się oczywiście głównie za sprawą związków z Bellą Hadid i Seleną Gomez. Piosenkarz spotykał się z modelką z przerwami od 2015 roku. W 2017 roku spędził kilka miesięcy w ramionach Seleny Gomez, a teraz - jeśli wierzyć medialnym doniesieniom - od niedawna znów jest w kontakcie z Bellą Hadid.

>> Bella Hadid i The Weeknd znów ze sobą kręcą! "Są w kontakcie"

Już w dzieciństwie miał zadatki na gwiazdę?

NAJNOWSZE