Bella Hadid i The Weeknd znów ze sobą kręcą! "Są w kontakcie"

2020-06-03 9:16 KP
Bella Hadid i The Weeknd
Autor: Rex Features/East News

Bella Hadid i The Weeknd wiele razy próbowali już związać się na dłużej, za każdym razem jednak coś im nie wychodziło. Najgłośniej o muzyku i modelce było oczywiście wtedy, gdy The Weeknd po kolejnym rozstaniu wpadł w ramiona Seleny Gomez, a Bella długo leczyła rany. Teraz - zgodnie z informacjami mediów - celebryci po raz kolejny mają się ku sobie. Coś z tego będzie?

Bella Hadid i The Weeknd mają za sobą długa i burzliwą historię znajomości. Muzyka i modelkę po raz pierwszy połączyło coś w 2015 roku i od tamtego czasu para kilkakrotnie się rozstawała i znów do siebie wracała. Jeden z głośniejszych powrotów miał miejsce w 2017 roku, krótko po tym, jak The Weeknd zerwał z Seleną Gomez. Odnowiony związek przetrwał do sierpnia 2019 roku, kiedy to celebryci znów się rozstali, podobno z powodu zbyt napiętych grafików. Jakiś czas później parę znów widywano razem, by w marcu tego roku Bella i Abel po raz kolejny zaczęli spędzać czas osobno.

Pd tamtego momentu minęło już kilka miesięcy, więc Bellę Hadid i The Weeknda tradycyjnie po raz kolejny do siebie ciągnie. Zagraniczne media donoszą, że piosenkarz i modelka znów utrzymują ze sobą kontakt. Czyżby czekał nas kolejny powrót?

Bella Hadid i The Weeknd znów ze sobą kręcą

Informator serwisu Us Weekly zdradził, że Bella Hadid i The Weeknd znów "są w kontakcie". Wiadomo, że modelka nigdy nie przestała żywić gorących uczuć do piosenkarza, czego nie nie ukrywali jej znajomi. Bella już wiele razy pokazała, że jest zawsze gotowa dać mu jeszcze jedną szansę i ponownie spróbować.

Jeszcze przed pandemią tak mówili o jej relacji z The Weekndem jej znajomi:

Bella z nikim się nie spotyka. Jest zajęta pracą i podróżowaniem i najbardziej skupiona jest na swojej karierze. Nadal coś czuje do The Weeknda i zawsze jest taka możliwość, że do siebie wrócą, ale obecnie jest singielką.

Myślicie, że już niedługo jej status związku znów się zmieni?

Hotplota.pl: Jennifer Lopez robi zakupy za 2,6 mln dolarów;Matthew Perry w podwójnej masce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE