The Weeknd jednak nie zaśpiewa "Like Selena"? Piosenka zniknęła!

2019-12-03 13:58 kp
Selena Gomez i The Weeknd
Autor: AFP/EAST NEWS

Fanów Seleny Gomez zelektryzowała ostatnio informacja, według której The Weeknd zarejestrował w urzędzie piosenkę o tytule Like Selena. W czasie, w którym wokalistka promuje swój singiel Lose You To Love Me mówiący o jej rozstaniu z Justinem Bieberem, wejście The Weeknda mogłoby być bardzo ekscytujące. Dlaczego zrezygnował?

Związek Seleny Gomez i The Weeknda z 2017 roku był dla wielu osób bardzo zaskakujący. Choć wokalistka już od dawna nie spotykała się z Justinem Bieberem, oglądanie jej oficjalnie u boku innego mężczyzny mocno zdziwiło jej fanów. Ostatecznie związek przetrwał zaledwie kilka miesięcy, po czym Selena podjęła jeszcze jedną próbę naprawienia relacji z Jusem.

Sam The Weeknd raczej unikał poruszania tematu Seleny Gomez i ich rozstania. Wokalista szybko również wpadł w ramiona swojej byłej - Belli Hadid. Ostatnio w sieci zawrzało, bo wiele wskazywało na to, że doczekamy się jego wersji historii związku z Seleną.

The Weeknd nie zaśpiewa o Selenie?

Tymczasem tydzień po tym, jak The Weeknd pod swoim imieniem i nazwiskiem Abel Tesfaye zarejestrował w Amerykańskim Towarzystwie Kompozytorów, Autorów i Wydawców piosenkę o wymownym tytule Like Selena, strona utworu została usunięta. Informację tę potwierdzają liczne amerykańskie serwisy. Czy to oznacza, że The Weeknd zrezygnował ze śpiewania o Selenie? A może zmienił tytuł utworu, bo ten wydał mu się zbyt osobisty? A może Selena osobiście zaprotestowała?

Znając amerykański show-biz, szybko przekonamy się, jaka jest prawda!

NAJNOWSZE