The Weeknd i Ariana Grande wydali teledysk do Save Your Tears! Ta wersja jest jeszcze lepsza

2021-04-23 10:15 kp
The Weeknd i Ariana Grande - Save Your Tears
Autor: Youtube/ The Weeknd

Save Your Tears to jeden z największych ostatnich hitów The Weeknda. Muzyk ma rękę do chwytliwych kawałków i na każdej płycie umieszcza piosenki, które przez następne miesiące nie schodzą z list przebojów. Teraz, ponad pół roku po premierze oryginalnej wersji. The Weeknd wydał remix Save Your Tears z Arianą Grande.

To nie pierwszy raz, gdy Ariana Grande i The Weeknd łączą siły. Uwielbiani na całym świecie muzycy weszli już razem do studia w 2014 roku, kiedy nagrali wspólną piosenkę Love Me Harder. Po siedmiu latach znów nawiązali współpracę, tym razem tworząc remix hitu The Weeknda Save Your Tears.

Save Your Tears był ogromnym hitem ostatnich miesięcy. W lutym The Weeknd zaśpiewał na Super Bowl 2021 i piosenka oczywiście znalazła się wśród numerów, które wykonał, wzbudzając duży entuzjazm fanów. Od premiery piosenki minęło już pół roku, zatem gwiazdor słusznie uznał, że fanom należy się niespodzianka - od kuli dni gwiazdor zapowiadał premierę remixu Save Your Tears z Arianą Grande.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

The Weeknd i Ariana Grande w Save Your Tears

Jak można się było spodziewać, Ariana Grande poradziła sobie z zadaniem znakomicie. Co więcej - część komentujących uważa, że Save Your Tears to pierwszy remix, który w rzeczywistości brzmi jeszcze lepiej niż oryginalny utwór! Trzeba przyznać, że aksamitne głosy Ariany Grande i The Weeknda pasują tu do siebie idealnie.

Przy okazji współpracy z Arianą Grande przy Save Your Tears The Weeknd wydał nowy teledysk do piosenki - tym razem animowany.

Zobaczcie i posłuchajcie!

NAJNOWSZE