The Voice of Poland: Wnuczka Grażyny Szapołowskiej na scenie! Przeszła dalej? [WIDEO]

2020-09-27 17:10 RD
Edyta Górniak
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP / materiały prasowe

W The Voice od Poland już niejednokrotnie było można zobaczyć występy członków rodziny znanych osób. Tym razem na scenie pojawiła się wnuczka popularnej aktorki, Grażyny Szapołowskiej. Jak jej występ ocenili jurorzy? Czy przeszła dalej? Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

The Voice of Poland to obecnie jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. Widzowie cenią go za to, że jurorzy faktycznie skupiają się na głosach uczestników, a nie na ich historiach czy wyglądzie. Temu show karierę zawdzięcza wielu artystów, którzy obecnie występują na scenach w całej Polsce i mają spore grono fanów. O karierze marzyła również Karolina Matej. W wywiadzie przed wejściem na scenę dziewczyna przyznała, że jest wnuczką jednej z najpopularniejszych aktorek w Polsce, Grażyny Szapołowskiej.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie ma co ukrywać, że Karolina jest bardzo uzdolniona. Gra na fortepianie, a do tego bardzo dobrze śpiewa. Przed trenerami The Voice of Poland dziewczyna zaśpiewała przebój Ellie Goulding - Love Me Like Do w bardzo spokojnej aranżacji. Niestety, żaden z trenerów nie obrócił swojego fotela, co oznacza, że wnuczka Grażyny Szapołowskiej nie przeszła do kolejnego etapu The Voice of Poland. Zobaczcie cały występ Karoliny Matej.

NAJNOWSZE