The Voice of Poland 13: Justyna Steczkowska poruszona występem uczestnika. Emocje sięgnęły zenitu i padły ważne słowa

2022-10-30 19:39 Joanna Dembek
Justyna Steczkowska
Autor: Screen/vod.tvp.pl/The Voice of Poland Justyna Steczkowska wzruszona po występie uczestnika

W programie The Voice of Poland, podczas występów na żywo na scenie stanęło szesnastu uczestników. Występ jednego z nich poruszył Justynę Steczkowską do tego stopnia, że nie mogła powstrzymać łez. To Evgen Peltek, który przejmująco zaśpiewał utwór "Obijmy" zespołu Okean Elzy.

Trwa 13. edycja The Voice of Poland, w której czterech jurorów stara się wyłonić najlepszy głos Polski. W fotelach zasiadają: Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Pikarczyk oraz Tomson i Baron. 29 października 2022 odbyły się występy na żywo, a na scenie mogliśmy oglądać 16 wspaniałych uczestników, którzy dali z siebie wszystko, aby przejść do kolejnego etapu. Jak im poszło?

Justyna Steczkowska dogłębnie poruszona występem przekazała ważne słowa

Podczas występów na żywo to widzowie oraz jurorzy decydowali o kolejnych awansach, a walka była zacięta. Trenerzy mieli nie lada wyzwanie, aby pożegnać się z jednym ze swoich podopiecznych. Z programu odpadli: Sandra Reizer z drużyny Justyny Steczkowskiej, Daria Waleriańczyk z drużyny Lanberry, Nobesuthu Lisa Khumalo z drużyny Marka Piekarczyka oraz Martin Rybczyński z drużyny Tomsona i Barona. Czas wyborów był bardzo trudny, a pożegnania jeszcze trudniejsze.

Jak to bywa w przypadku rywalizacji, występy budzą większe inne mniejsze emocje, ale to Evgen Peltek w ostatnim odcinku poruszył jurorów do granic. Wokalista wykonał utwór Obijmy zespołu Okean Elzy, której specjalna wersja powstała z zaatakowanym przez Rosjan Charkowie. Zarówno Marek Piekarczyk, jak i Justyna Steczkowska nie mogli powstrzymać łez, a z ust trenerki padły  wzruszające i mocne słowa.

Słuchając takiej piosenki, w takim czasie, wszyscy uświadamiamy sobie, że każda wojna jest bez sensu. Tylu wspaniałych ludzi ginie, i tak naprawdę po nic. Po to, żebyśmy dzisiaj płakali za nimi, a przecież moglibyśmy się z nimi cieszyć. Cóż możemy powiedzieć. Po prostu ogarnijcie się władcy tego świata i dajcie po prostu żyć ludziom z miłością i szacunkiem do siebie. Nic więcej.

Evgena będziemy mogli zobaczyć w kolejnym odcinku na żywo, w którym spośród trzech uczestników z każdej drużyny widzowie zdecydują o ocaleniu jednego. Każdy z jurorów również wskaże jedną osobę, która przejdzie do półfinału.

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Doda śpiewa o samobójstwie i... seksie
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE