The Voice Kids: Roxie i Viki mają konkurencję? Antek na przesłuchaniach dał czadu! [WIDEO]

2020-01-19 13:00 DR
Antek Szydłowski w The Voice Kids
Autor: Youtube / The Voice Kids Antek Szydłowski w The Voice Kids

Wiele wskazuje na to, że w The Voice Kids 2020 narodzi się kolejna nastoletnia gwiazda, która odniesie w Polsce ogromny sukces. Dzieciaki, które się tam pojawiają mają bowiem naprawdę mocne głosy. Jednym z faworytów jest 13-letni Antek Szydłowski. Czym skradł serca trenerów, publiczności i widzów? Zobaczcie na Hotplota.pl.

Roksana Węgiel czy Viki Gabor – między innymi te znane w Polsce piosenkarki zawdzięczają swoją popularność programowi emitowanemu na antenie Telewizji Polskiej „The Voice Kids”. Obecnie nadawana jest jego kolejna edycja. Dzięki temu kolejni młodzi i zdolni mają szansę na zaprezentowanie swojego ogromnego talentu. W tej edycji już kilka razy mówiło się o tym, że ktoś może być konkurencją dla Roksany czy Viki. W tym przypadku mówi się o tym coraz głośniej.

Podczas „Przesłuchań w ciemno” na scenie pojawił się 13-letni Antek Szydłowski. Przed trenerami zaśpiewał on hit znanej na całym świecie piosenkarki, Adele, „Hello”. Już w pierwszych sekundach występu swój fotel obróciła Cleo. Później doszli kolejni trenerzy. Zobaczcie występ Antka:

Myślicie, że Antek naprawdę może być zagrożeniem dla Roxie i Viki? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE