The Rock ma rozmach! Gigantyczny, balonowy Dwayne Johnson promuje nowy program

2020-11-27 16:03 es
The Rock
Autor: instagram.com/therock/

Większości reklam po prostu nas wkurza. Jednak The Rock znalazł skuteczny sposób, żeby zwrócić na siebie uwagę. Dwayne Johnson chciał zareklamować nowy program komediowy - Young Rock. Dlatego po mieście latał gigantyczny balon z jego podobizną!

26 października w USA celebrowano Święto Dziękczynienia. Tradycyjnie z tej okazji organizowane są huczne parady. Oczywiście w 2020 roku przez światową pandemię musiało to ulec zmianie. Jednak w miasto wyszedł The Rock. Ogromny i balonowy! Gigantyczny Dwayne Johnson latał nad Nowym Jorkiem!

Balonowy The Rock lata nad miastem

Reklamy to coś, co irytuje większość osób. Jednak dobra reklama nie tylko przyciąga uwagę, ale też wzbudza zainteresowanie. The Rock coś o tym wie! Swój nowy program reklamował gigantycznym balonem ze swoją podobizną.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Podczas parady w Nowym Jorku na niebie widoczny był ogromny balon. To postać the Rock odtworzona ze zdjęcia zrobionego w 1996. Wówczas Dwayne Johnson miał jeszcze włosy, nosił golf oraz, jak sam przyznał - sztuczną biżuterię, bo tylko na taką miał pieniądze.

To był czas w moim życiu, gdy miałem w saszetce tylko 7 dolarów, ale przynajmniej byłem wystarczająco COOL, by włożyć golf i nosić fałszywą srebrną biżuterię, bo tylko na to mogłem sobie pozwolić 🤣🤦🏽‍♂️ A moja ogromnie wyskubana, uniesiona brew to materiał, z którego powstały sny (i koszmary)

Pisał The Rock jak zwykle z dystansem.

Dwayne Johnson jest bohaterem nowego serialu komediowego NBC - Young Rock. Dowiemy się z niego więcej o życiu i początkach kariery The Rock. Współprowadzącą oraz producentką wykonawczą serialu jest Nahnatchka Khan.

NAJNOWSZE