The Rock pokazał zdjęcie z dzieciństwa. TAK kiedyś wyglądał Dwayne Johnson

2020-10-16 19:04 es
Dwayne Johnson, The Rock
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

The Rock to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie. Jest szalenie popularny i uwielbiany przez tłumy fanów. Sławę pomogła mu zdobyć charakterystyczna, dobrze zbudowana sylwetka. Aż trudno uwierzyć, że Dwayne Johnson kiedyś był małym dzieciakiem!

Dwayne Johnson to obecnie jeden z najpopularniejszych aktorów świata. Ten gość kręci co najmniej kilka filmów rocznie, ma rodzinę i znajduje jeszcze czas na akcje charytatywne! Nic dziwnego, że The Rock jest powszechnie darzony sympatią. Ostatnio jeszcze bardziej zyskał na popularności. Jego instagramowe konto obserwuje ponad 200 milionów osób! Tej wielkiej społeczności Dwayne Johnson pokazał zdjęcie z dzieciństwa.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Rock pokazał niepublikowane zdjęcie z dzieciństwa

Dwayne Johnson to dzisiaj duży facet z górą mięśni. Zanim zrobił karierę aktorską, pracował jako zawodowy zapaśnik. Od tak dawna widzimy go z obecną sylwetką, że trudno uwierzyć, że był kiedyś mały.

The Rock postanowił wszystkim przypomnieć dziecięce lata i sam opublikował starą fotkę.

Cofnąłem się w czasie do 7-latka na Hawajach i po prostu cieszę się spokojem z wystającymi zębami, koszulą z aloha i WTF dzieje się z moim afro.

Pisał The Rock.

Faktycznie zęby miał wystające, a afro błaga o fryzjera. Kto by pomyślał, że ten dzieciak zrobi taką karierę!

NAJNOWSZE