Książę Karol i księżna Camilla są atakowani po The Crown! "Nie masz klasy Diany"

2020-11-26 12:08 kp
Książę Karol i księżna Camilla
Autor: PA POOL/Associated Press/East News

Najnowszy sezon The Crown skupia się przede wszystkim na historii związku księcia Karola i Diany Spencer oraz jego relacji z Camillą Parker-Bowles. Fani bardzo długo czekali na pojawienie się na ekranie Emmy Corrin, która w The Crown 4 wciela się w rolę Diany. Jak można się było spodziewać, emisja sezonu na nowo rozpaliła emocje wielbicieli "królowej ludzkich serc".

Rodzina królewska od wielu tygodni w napięciu oczekiwała na premierę nowego sezonu serialu The Crown. To właśnie w najnowszej odsłonie serii oglądamy historię księcia Karola i księżnej Diany - jedną z najbardziej kontrowersyjnych i najgłośniejszych w najnowszych dziejach monarchii. O tym, że Brytyjczycy kochali Dianę, nie trzeba nikogo przekonywać. Można się więc było spodziewać, że emocje związane z jej osobą po premierze The Crown 4 na nowo ożyją.

I tak od wielu dni media na całym świecie przypominają postać księżnej Diany i analizują, na ile scenarzyści The Crown 4 oddali prawdziwe wydarzenia z czasów jej związku z księciem Karolem. Jednocześnie niektórzy z internautów na nowo poczuli potrzebę, by przypomnieć księciu Walii, co sądzą ich relacji...

Fani nie zapomnieli

W The Crown 4 widzimy, jak książę Karol - zakochany niezmiennie w Camilli Parker-Bowles - pod naciskami rodziny i opinii publicznej decyduje się na małżeństwo z młodziutką Dianą Spencer. Choć młoda księżna zdobywa miłość poddanych z całego świata, ich związek to pasmo niekończących się porażek. Parę dzieli nie tylko różnica wieku, ale i zainteresowania i stosunek do życia. W efekcie Karol i Diana (w tych rolach Josh O'Connor i Emma Corrin) coraz bardziej się od siebie oddalają i są w swoim małżeństwie coraz bardzie nieszczęśliwi. Jednocześnie na ekranie możemy oglądać rozkwitające uczucie między księciem Karolem a Camillą.

Jak wszyscy wiedzą, w 2005 roku książę Karol poślubił Camillę i dziś para wspólnie reprezentuje rodzinę królewską, a po przejęciu przez Karola tronu jego żona otrzyma tytuł księżnej-małżonki. Wobec przypomnienia historii księżnej Diany w The Crown para musi na nowo mierzyć się z falą niechęci. Z powodu negatywnych komentarzy ostatnio zablokowano nawet możliwość dodawania ich pod jednym z postów na Twitterze książęcej pary.

Fani księżnej Diany zaatakowali księżną Camillę pod postem, w którym została opisana jej działalność charytatywna.

Za pieniądze można kupić wyszukane ciuchy i biżuterię, ale nie za klasę, urok czy magnetyczną obecność DIANY. Nigdy nie możesz jej zastąpić za milion lat. Ona jest naszą KSIĘŻNICZKĄ, teraz i na zawsze!

- napisał jeden z komentujących.

Co sądzicie o obecnych atakach na księżną Camillę?

NAJNOWSZE