Tekashi69 w więzieniu traci kumpli... "Jedyne czego nie wspieram, to szczury"

2019-02-17 15:41

Pod koniec listopada Tekashi69 został aresztowany. Raper ma spore problemy, bo jest oskarżony m.in. o posiadanie broni, napad, wymuszenia... Tekashi 6ix9ine żeby uniknąć dożywocia poszedł z władzami na współpracę. Podał kilka nazwisk, przyznał się do kilku rzeczy i...wyrok zmniejszono. Zwiększyła się za to niechęć do Tekashi69 w branży. Wszyscy mają go za kapusia i kończą interesy.

Tekashi69 ostatnie miesiące spędził w więzieniu. Wszystko wskazuje na to, że zostanie tam na długie lata. Postawiono mu 9 zarzutów i Tekashi69 do wszystkich się przyznał. W rozmowach z federalnymi w ogóle był bardzo otwarty. W branży mówi się, że Tekashi69 wsypał kolegów!

Zaraz po tym, jak Tekashi69 rozmawiał ze śledczymi, zatrzymano 3 jego byłych współpracowników. Kintea McKenzie, Anthony Ellison i Denard Butler zostali oskarżeni w związku z przestępstwami, w które zamieszany jest Tekashi69.

Tekashi 6ix9ine traci kumpli

Już teraz można w zasadzie stwierdzić, że Tekashi 6ix9ine jest środowisku hip-hopowym skończony. Budował swój wizerunek gangstera, a potem wsypał kumpli i poszedł na układ z władzami. Ulica nie tak załatwia takie sprawy...

HOT TEMAT
Tekashi 69

Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Nad Tekashi69 wisi widmo spędzenia wielu, wielu lat w więzieniu. Jest jednak szansa, że raper zdąży jeszcze pobyć chwilę na wolności, zanim trafi za kratki na dobre.

Tekashi 6ix9ine został nazwany kapusiem. Odsuwają się od niego kolejni znajomi...

Boosie BadAzz na instagramie oficjalnie poinformował, że przestaje wspierać Tekashi69. Kiedyś był jego ziomkiem, ale teraz ogłosił, że "jedyne czego nie wspieram to szczury".

Myślicie, że gdy Tekashi69 wyjdzie z więzienia, to ktokolwiek będzie chciał z nim gadać? A może w trakcie wyroku nawiąże nowe kontakty?