Tekashi 6ix9ine zeznaje przeciwko "kolegom" z gangu. Ile osób wsypie, by uniknąć odsiadki?

2019-09-15 18:11
Tekashi 69
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Kontrowersyjny raper od kilku miesięcy siedzi w areszcie. Grożą mu długie lata więzienia! Tekashi 6ix9ine robi co może, by skrócić wyrok. Lada dzień zamierza opowiedzieć sędziemu i ławie przysięgłych o swoich koleżkach z gangu. To z pewnością nie spodoba się wielu groźnym ludziom. Na szczęście raper może liczyć na specjalną ochronę ze strony organów ścigania.

Tekashi 6ix9ine to kontrowersyjny raper, który w szczytowym momencie swojej kariery zniknął ze sceny muzycznej. W listopadzie 2018 roku 6ix9ine został aresztowany.

Za co aresztowano Tekashi 6ix9ine?

Muzyk od dawna kreował się na gangstera, więc nikogo nie powinno dziwić, że faktycznie ma coś za uszami. W tym przypadku to "coś" to poważne przestępstwa. Posiadanie broni, wymuszenia, zastraszenia. Poza tym Tekashi 6ix9ine był zamieszany w próbę zabójstwa rapera Chief Keef, a także sprzedaż heroiny. Za to wszystko grozi mu, aż 47 lat więzienia.

Perspektywa spędzenia większości życia za kratkami sprawiła, że Tekashi 6ix9ine już nie jest takim kozakiem... Raper poszedł na układ z władzami i wsypał kumpli!

Tekashi 6ix9ine donosi na kolegów

Raper miał kontakt z wieloma podejrzanymi typami. Przez długi czas nazywał ich swoimi przyjaciółmi, a przede wszystkim ziomkami z gangu. To jednak nie przeszkodziło mu w... donoszeniu na nich.

Kidy sytuacja zrobiła się poważna, Tekashi 6ix9ine zaczął śpiewać, bardziej, niż na koncertach. Ponieważ tak dobrze mu się gadało z policją, został przeniesiony do innego aresztu. Nieoficjalnie wszyscy wiedzą, że to miejsce dla tych, którzy idą na układ z organami ścigania.

Więźniowie mogą się tam zrelaksować przed telewizorem, poćwiczyć na siłowni, a i jedzenie podobno jest pierwsza klasa.

Tekashi 6ix9ine zeznaje przeciwko kolejnym gangsterom

Gang, z którym raper ma na pieńku to Nine Trey Gangsters. Tekashi 6ix9ine zeznawał już przeciwko dwóm gangsterom. A w planach jest o wiele więcej nazwisk... Pod koniec września odbędzie się rozprawa Tekashi 6ix9ine. Do amerykańskich mediów trafił list jego prawnika. Tam zapowiada, że jego klient przedstawi materiały, mogące pomóc w ujęciu, aż 9 kolejnych gangsterów.

Tekashi 6ix9ine ma pokazać prywatne wiadomości oraz posty, które połączy z nazwiskami przestępców.

Wiele osób jest wściekłych, że Tekashi 6ix9ine współpracuje ze stróżami prawa. Dlatego raper może liczyć na ochronę wyspecjalizowanych jednostek...

Jaki finał będzie mieć jego sprawa?

NAJNOWSZE