Tekashi 6ix9ine zaniedbuje 3-letnią córkę? Była dziewczyna oskarża rapera!

2020-05-12 15:11 mw
Tekashi 6ix9ine
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Tekashi 6ix9ine nie dba o własne dziecko? Była partnerka wytatuowanego rapera oskarża go o zaniedbywanie córki Saraiyah. Sara Molina nie zostawia na 6ix9ine suchej nitki!

Tekashi 6ix9ine po wyjściu z więzienia świętuje wielki sukces - jego muzyczny powrót spotkał się z odzewem, o jakim przed odsiadką kontrowersyjny raper mógł tylko pomarzyć. Nieco gorzej idzie mu w roli ojca. Matka dziecka rapera twierdzi, że ten kompletnie zapomniał o swojej córce.

24-letnia Sara Molina skrytykowała swojego ex partnera za pośrednictwem Instagrama. Dziewczyna twierdzi, że Tekashi 6ix9ine w ogóle nie dba o swoją 3-letnią córeczkę Saraiyah.

TEKASHI 6IX9IN ZAPOMNIAŁ, ŻE JEST OJCEM?

Sara Molina nie zostawiła na Tekashim suchej nitki. W swoim publicznym poście z 11 maja była dziewczyna rapera stwierdziła, że ten bardziej dba o pieniądze i samochody, niż o własne dziecko.

To człowiek, który dba tylko o siebie. Przeprasza swoich fanów, ale własną córkę, którą całkowicie zaniedbuje, nie wspiera jej i g**o go obchodzi jej bezpieczeństwo

- pisze Sara Molina.

Zostaw mnie w spokoju. Te wszystkie zegarki i pieniądze, wszystkie samochody nigdy cię nie uszczęśliwią

- kontynuuje ex dziewczyna Tekashi 6ix9ine.

Hotplota.pl: Meghan czyta synkowi, Bieber tańczy w piżamie, Gaga wydaje płytę!

Tekashi 6ix9ine został zwolniony z więzienia 2 kwietnia. Sąd, który wcześniej darował raperowi większość zapowiadanej odsiadki, zgodził się z wnioskiem obrońcy, który prosił o wypuszczenie swojego klienta ze względu na zagrożenie związane z COVID-19. 

Tekashi 69 resztę kary odbywa w warunkach domowych, ale jego adres pobytu jest utajniony. Raper obawia się o swoje bezpieczeństwo, ponieważ w trakcie śledztwa zeznawał przeciwko byłym kolegom z gangu Nine Trey.

Tekashi 6ix9ine
Autor: Stephen Yang/Polaris Images/East News
Tekashi 6ix9ine
Autor: Stephen Yang/Polaris Images/East News
NAJNOWSZE