Tekashi 6ix9ine ma ZŁAMANY NADGARSTEK! Potknął się na schodach o... PSA!

2020-08-12 17:04 nk
Tekashi 6ix9ine
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Tekashi 6ix9ine może mówić o prawdziwym pechu. Dopiero co zakończył areszt domowy, a już znowu jest - w pewnym sensie - unieruchomiony! Raper ma rękę w gipsie po nocnym wypadku na schodach swojego domu. Muzyk złamał sobie rękę w nadgarstku w wyniku dość dziwnego wypadku.

Tekashi 6ix9ine miał sporo szczęścia, że udało mu się uniknąć wieloletniej odsiadki za swoją działalność przestępczą. Zamiast tego spędził w niewoli niecałe dwa lata, z czego część czasu przesiedział we własnym domu z bransoletką na nodze.

Tekashi niedawno zakończył swój areszt domowy. Niestety, na tym jego szczęście się skończyło.

Tekashi 6ix0ine ZŁAMAŁ RĘKĘ

Tekashi 6ix9ine ma złamany nadgarstek. Raper trafił do szpitala, gdzie wsadzono mu rękę w gips. Najdziwniejsze są jednak okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Otóż Tekashi 69 wyjawił w rozmowie z amerykańskim serwisem TMZ, że około 3:00 w nocy zachciało mu się jeść, więc schodził po schodach z sypialni do kuchni. Właśnie wtedy potknął się o... psa! Będąc już na dole 6ix9ine nie zauważył śpiącego na podłodze rocznego buldoga Poppy'ego. Przewrócił się o niego i nieszczęśliwie spadł na prawą rękę.

NAJNOWSZE