Teen Wolf: Charlie Carver jest GEJEM! Aktor zrobił "comming out" na Instagramie!

2016-01-12 16:01
Charlie Carver
Autor: instagram.com/charliecarver Charlie Carver

Aktor znany z serialu Teen Wolf wyznał, że o swoją orientację seksualną odkrył w wieku 12 lat!

Aktor znany z serialu Teen Wolf wyznał, że o swoją orientację seksualną odkrył w wieku 12 lat!

Zayn Mailk obchodzi 23. urodziny! Impreza odwołana z powodu żałoby?!

Charlie Carver znany z serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak jest gejem! Po długiej walce z samym sobą młody aktor w końcu postanowił zrobić "coming out"! Na Instagramie gwiazdy pojawiło się pięć zdjęć, pod którymi Charlie Carver opisał swoje odczucia i zmagania ze swoją orientacją seksualną.

Okazuje się, że aktor odkrył swoją orientację seksualną w wieku 12 lat, ale na początku czuł się przez to wykluczony i osamotniony.

"Kiedy byłem małym chłopcem, wiedziałem, że chcę zostać aktorem. Wiedziałem, że chcę zrobić w życiu wiele rzeczy. To było mniej więcej w tym wieku, gdzie w jakiś abstrakcyjny sposób wiedziałem, że różnię się od pozostałych chłopców w moim wieku. Z czasem, ta wiedza o sobie rozrastała się, aż w końcu doszedłem do tego, by wypowiedzieć te słowa: "Jestem gejem". To działo się, kiedy miałem 12 lat. " - czytamy na Instagramie aktora.

W wieku 19 lat Charlie Carver rozpoczął karierę w Hollywood i zyskiwał coraz większą popularność dzięki roli w serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak. Przez prawie 10 lat aktor nie zebrał się jednak na odwagę, aby przyznać się publicznie do swojej orientacji i dopiero teraz, w wieku 27 lat Charlie Carver oznajmił światu "Jestem gejem."

Dobrze, że chłopak w końcu zebrał się na odwagę. W końcu lepiej późno, niż wcale... ;)

Roma, ti amo x Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Charlie Carver (@charliecarver)

NAJNOWSZE