Te gwiazdy wystąpiły w Tańcu z Gwiazdami. Pamiętacie, jak wywijali?

2019-11-02 23:00

Programu Taniec z Gwiazdami nikomu nie trzeba przedstawiać. Popisy uczestników możemy oglądać już od wielu, wielu lat. Pamiętacie jeszcze uczestników z pierwszych edycji?

Program Taniec z Gwiazdami znają już chyba wszyscy. Jednak dla porządku przypomnimy zasady: do show przychodzą gwiazdy, które w towarzystwie profesjonalnych tancerzy walczą na parkiecie o Kryształową Kulę.

Od kilku lat mamy jednak wrażenie, że w Tańcu z Gwiazdami coraz mniej gwiazd... Jeśli myślicie, że taka tendencja jest tylko w Polsce, to grubo się mylicie. Amerykański pierwowzór programu boryka się z tym samym problemem. Dlatego Hotplota.pl przypomni Wam uczestników show.

Oczywiście żaden program nie może obyć się bez Kardashianów... Taniec z Gwiazdami nie jest wyjątkiem! Kim Kardashian bez większych sukcesów wystąpiła w 7 edycji. Jej partnerem był Mark Ballas. O wiele lepiej poradził sobie jej brat - Rob Kardashian. W 13 edycji razem z Cheryl Burke wytańczyli sobie drugie miejsce.

W amerykańskim Tańcu z Gwiazdami pojawiły się gwiazdy wielu profesji. Sportowcy, aktorki, celebryci znani z telewizji, a także wokalistki.

Pamiętacie, choć kilkoro z nich?

NAJNOWSZE