Znany piosenkarz uderza w Taylor Swift. Gwiazda NIE pisze sama utworów?

2022-01-25 13:50 AM
Taylor Swift
Autor: Invision/Invision/East News

Taylor Swift oberwała od jednego ze znanych piosenkarzy, który zarzucił jej, że to nie ona jest odpowiedzialna za słowa swoich piosenek! Tym samym wywołał lawinę i z odpowiedzią szybko pospieszyła sama zainteresowana. Artysta chyba właśnie stracił jedną fankę…

Brytyjski wokalista Damon Albarn w jednym z wywiadów zasugerował Taylor Swift kłamstwo i zarzucił jej, że nie pisze sama tekstów do swoich piosenek, o czym często zapewnia.

Jego słowa mogą nieźle namieszać na scenie muzycznej, ponieważ muzyka Taylor od wielu lat jest dla dużej rzeszy osób numerem jeden, a jej teksty zachwycają miliony fanów.

Według specjalistów to jedna z najbardziej utalentowanych piosenkarek, zarówno pod względem wokalnym, jak i pisania tekstów!

Taylor Swift nie pisze sama tekstów piosenek?

W wywiadzie dla Los Angeles Times piosenkarz wprost stwierdził, że artystka nie pisze sama swoich utworów. Odniósł się do słów dziennikarza, który zaznaczył, że Swift jest bardzo dobrą songwriterką. Na co Albarn powiedział, że Taylor nie pisze sama tekstów, a pisanie ich z kimś tekstów to zupełnie inna bajka.

Wiem, co to jest współpisanie. Współpisanie bardzo różni się od pisania. Nikogo nie nienawidzę, mówię tylko, że jest duża różnica między byciem autorem piosenek, a autorem piosenek, które się współtworzy. Nie oznacza to, że wynik nie może być naprawdę świetny… Podejrzewam, że w tym sensie jestem tradycjonalistą.

Taylor Swift odpowiada na oskarżenia

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź samej zainteresowanej.

Wściekła Taylor szybko dała do zrozumienia, co o tym myśli.

  • @DamonAlbarn Byłam twoją wielką fanką, dopóki tego nie zobaczyłam.

Piszę WSZYSTKIE swoje piosenki. Twoje słowa są fałszywe i są szkodliwe. Nie musisz lubić moich piosenek, ale to naprawdę popieprzone, żeby zdyskredytować moje pisanie. WOW.

Ps. Napisałam ten tweet w całości sama, gdybyś miał wątpliwości.

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE