Jennifer Aniston jest aktorką, o której śpiewa Taylor Swift? Swifties na tropie

2021-11-13 18:02 es

Wszystkie media rozpisują się dziś o premierze reedycji Red. Płyta, którą Taylor Swift wydała blisko dekadę temu, wróciła w nowej formie. Na niej pojawiła się 10-minutowa ballada, która opowiada o zerwaniu Taylor Swift z ówczesnym chłopakiem. Internetowi detektywi przekonują, że to Jennifer Aniston jest aktorką, która pocieszała wokalistkę!

Premiera reedycji Red jest najgłośniejszym tematem ostatnich dni. Taylor Swift ponownie nagrała album, który wydała blisko dekadę temu. Poza dobrze znanymi hitami znalazła się na nim również 10-minutowa wersja piosenki All too well.

Nie ma już wątpliwości, że to piosenka rozstaniowa po zerwaniu z Jake'iem Gyllenhaalem! Taylor Swift śpiewa o aktorce, która ją pocieszała. Chodzi o Jennifer Aniston?!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Jennifer Aniston jest aktorką z All too well?

All too well to ballada, która łapie za serce i wzrusza każdego, kto kiedyś cierpiał z powodu rozstania. Cała płyta jest właśnie o tym.

W 10-minutowej wersji All too well Taylor Swift śpiewa, jak bardzo zrujnowało ją zerwanie. Nie ma już wątpliwości, że mowa o Jake'u Gyllenhaalu. Para spotykała się w 2010 roku, jednak 9-letnia różnica wieku okazała się nie do przeskoczenia.

Taylor Swift w All too well śpiewa o "pewnej aktorce", która zapytała ją, co się stało, gdy płakała w łazience. Użytkownicy Twittera są pewni, że to Jennifer Aniston!

Udostępniają wiadomości z 2011. Wtedy media rozpisywały się, że Jennifer Aniston daje sercowe porady Taylor Swift.

- Jennifer Aniston jest aktorką, która zapytała ją, co się dzieje

- Jennifer Aniston jest wspominana w 10-minutowej wersji All too well. Wiem, że to prawdziwa królowa

- czy potwierdziliśmy, kim jest aktorka z łazienki w 10-mnutower wesji All too well? Czy to Jennifer Aniston?? Myślę, że to może być Jennifer Aniston

Czytamy na Twitterze.

Jak dobrze znasz Taylor Swift?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Taylor Swift?
NAJNOWSZE