Taylor Swift po operacji oka nie umiała zjeść banana! Jej mama nagrała wideo

2019-10-04 10:26 mw
Taylor Swift je banana
Autor: youtube.com / Jimmy Fallon show

Jimmy Fallon kompletnie zaskoczył Taylor Swift, pokazując jej w swoim programie filmik nagrany przez mamę piosenkarki krótko po przebytej przez nią operacji oka. Na wideo widzimy, że nie do końca wybudzona i osłabiona po zabiegu artystka nie może poradzić sobie ze zjedzeniem banana.

Taylor Swift była gościem ostatniego odcinka programu Jimmy'ego Fallona. Podczas show prowadzący zawstydził gwiazdę pokazując widzom filmik, na którym mama piosenkarki uwieczniła pierwsze chwile Taylor Swift po niedawnej operacji oka. Na wideo widać, że odurzona lekami Taylor nie umie poradzić sobie ze zjedzeniem banana!

Od razu uspokajamy - artystka ma się dobrze, a operacja oka, po której nagrała ją mama, była tak naprawdę zabiegiem laserowej korekty wzroku. Jednak mimo, że nie była to żadna ciężka operacja, po wyjściu ze szpitala Taylor Swift nie do końca radziła sobie z samodzielnością. Nieco odurzona lekami gwiazda nie potrafiła bez pomocy mamy obrać i zjeść banana...

TAYLOR SWIFT JE BANANA PO OPERACJI OKA. FILM NAGRAŁA MAMA PIOSENKARKI

Jimmy Fallon uwielbia zawstydzać zaproszone do swojego programu gwiazdy. Autor jednego z najpopularniejszych obecnie talk show w Stanach Zjednoczonych często stara się zaskoczyć swoich gości niepublikowanymi dotąd materiałami, pozyskanymi od bliskich zaproszonej gwiazdy.

Przed emisją odcinka z udziałem Taylor Swift Jimmy Fallon zdobył wyjątkowy hit. Mama piosenkarki, Andrea Swift, przekazała mu filmik, który nagrała zaraz po wyjściu Tay ze szpitala, gdzie przechodziła zabieg korekty wzroku.

Twoja mama nagrała cię po operacji i dała nam to nagranie

- powiedział Jimmy Fallon, totalnie zaskakując Taylor Swift.

Na filmie puszczonym przez ekipę show Fallona widzimy, jak kompletnie skołowana Taylor Swift w zaklejonych specjalną maseczką oczach próbuje poradzić sobie z obraniem i zjedzeniem banana!

Co mam z tym zrobić? Zaraz się rozpłaczę

- mówi zrozpaczona Taylor Swift, a w tym czasie jej mama z zimną krwią uwiecznia zmagania córki telefonem... :)

Wygląda na to, że Taylor Swift najbardziej zaskoczona była tym, że jej mama sama przekazała Fallonowi filmik, który został wyemitowany w telewizji.

Taylor Swift promuje obecnie swój siódmy studyjny album "Lover". Płyta ukazała się 23 sierpnia 2019 roku. Pierwszym singlem z nowej płyty Taylor Swift jest znana nam już od kwietnia piosenka „Me!” Kolejnym utworem z płyty "Lover" był wielki hit Taylor Swift "You Need to Calm Down". Trzeci singiel, tytułowy utwór "Lover", ukazał się na tydzień przed premierą płyty.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE